X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Oczekiwania...
Odpowiedz

Oczekiwania...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KATARINA90 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tu nowa  mam pytanko staramy się z mężem o drugie dziecko ostatni okres miałam 6 sierpnia więc dziś 25 dzień cyklu cykle 28-29 dniowe oczywiście monitoring temp I te sprawy nie wytrzymałam i wczoraj z ciekawości zrobiłam bete (24dzc) oczywiście<1 I stąd moje pytania czy jest jeszcze szansa na ciaze? Od tygodnia cały czas czuje kłucie jajników raz jeden raz drugi I ćmienie w podbrzuszu, piersi bolą bardzo najgorzej ściągać stanik... jak myślicie?)


  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mogą być objawy zarówno ciąży jak i na @. Jeśli chodzi o betę to niestety nie pomogę. Nie wiem czy ma szansę jeszcze się pojawić.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zważywszy na to , że do implantacji może dojść nawet 12 dnia to myślę, że szanse są. Najlepiej poczekać do dnia spodziewanej miesiączki i powtórzyć test.

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ