X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Oczekiwanie na test
Odpowiedz

Oczekiwanie na test

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 22 września 2023, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Starania od 2 miesiecy o bobaska, za pierwszym razem się niestety nie udało. W tym miesiącu monitorowanie owulacji, owulacja wystąpiła 10 września. Pare dni później wybrałam się do ginekologa, który powiedział że pęcherzyk pękł i owulacja nastąpiła w prawym jajniku. Endometrium 11,40 więc uświadomił mi że jest jakaś szansa aby doszło do zapłodnienia. Chcę dodać że zawsze od owulacji doskwierały mnie objawy takie jak ból piersi, ból podbrzusza( bardzo intesywny), drażliwość itp. Tym razem jest inaczej, pare dni 7/9 od owulacji kuł mnie jajnik prawy w którym była owulacja. Innych objawów u siebie nie zauważałam takich jak zwykle przed miesiaczką. Teraz zostały mi 2 dni do miesiączki a brzuch wcale nie boli, czasem coś pokuje ale odrazu przestaje. Od 4 dni męczy mnie bezsenność mimo że jestem zmęczona i ziewam całe dnie to ciężko mi się spi. Od paru dni zauważyłam że strasznie zaczęłam się pocić, a zapach tego potu jest o wiele intensywniejszy niż zwykle, szczerze mówiąc taki pot u siebie pamiętam jak miałam 14 lat i dojrzewałam. Od 2 dni męczy mnie zgaga. Czy ktoras z was kobietek miała podobne objawy i okazało się że była to ciąża?

    Daga121222 lubi tę wiadomość

  • Clausix Autorytet
    Postów: 5262 3167

    Wysłany: 23 września 2023, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    Hej kochane. Starania od 2 miesiecy o bobaska, za pierwszym razem się niestety nie udało. W tym miesiącu monitorowanie owulacji, owulacja wystąpiła 10 września. Pare dni później wybrałam się do ginekologa, który powiedział że pęcherzyk pękł i owulacja nastąpiła w prawym jajniku. Endometrium 11,40 więc uświadomił mi że jest jakaś szansa aby doszło do zapłodnienia. Chcę dodać że zawsze od owulacji doskwierały mnie objawy takie jak ból piersi, ból podbrzusza( bardzo intesywny), drażliwość itp. Tym razem jest inaczej, pare dni 7/9 od owulacji kuł mnie jajnik prawy w którym była owulacja. Innych objawów u siebie nie zauważałam takich jak zwykle przed miesiaczką. Teraz zostały mi 2 dni do miesiączki a brzuch wcale nie boli, czasem coś pokuje ale odrazu przestaje. Od 4 dni męczy mnie bezsenność mimo że jestem zmęczona i ziewam całe dnie to ciężko mi się spi. Od paru dni zauważyłam że strasznie zaczęłam się pocić, a zapach tego potu jest o wiele intensywniejszy niż zwykle, szczerze mówiąc taki pot u siebie pamiętam jak miałam 14 lat i dojrzewałam. Od 2 dni męczy mnie zgaga. Czy ktoras z was kobietek miała podobne objawy i okazało się że była to ciąża?

    Powiem Ci szczerze, że chyba każda z dziewczyn na forum miała najróżniejsze objawy w wielu cyklach i to 50/50 była ciąża i nie była :P Jeżeli owu miałaś 10 września, to ja bym jutro zatestowała, bo to już będzie 14dpo ;) Osobiście polecam Facelle z rossmanna. Byle nie pink, bo one późno się wybarwiają ;) Trzymam kciuki ;)

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 137 105

    Wysłany: 23 września 2023, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    Hej kochane. Starania od 2 miesiecy o bobaska, za pierwszym razem się niestety nie udało. W tym miesiącu monitorowanie owulacji, owulacja wystąpiła 10 września. Pare dni później wybrałam się do ginekologa, który powiedział że pęcherzyk pękł i owulacja nastąpiła w prawym jajniku. Endometrium 11,40 więc uświadomił mi że jest jakaś szansa aby doszło do zapłodnienia. Chcę dodać że zawsze od owulacji doskwierały mnie objawy takie jak ból piersi, ból podbrzusza( bardzo intesywny), drażliwość itp. Tym razem jest inaczej, pare dni 7/9 od owulacji kuł mnie jajnik prawy w którym była owulacja. Innych objawów u siebie nie zauważałam takich jak zwykle przed miesiaczką. Teraz zostały mi 2 dni do miesiączki a brzuch wcale nie boli, czasem coś pokuje ale odrazu przestaje. Od 4 dni męczy mnie bezsenność mimo że jestem zmęczona i ziewam całe dnie to ciężko mi się spi. Od paru dni zauważyłam że strasznie zaczęłam się pocić, a zapach tego potu jest o wiele intensywniejszy niż zwykle, szczerze mówiąc taki pot u siebie pamiętam jak miałam 14 lat i dojrzewałam. Od 2 dni męczy mnie zgaga. Czy ktoras z was kobietek miała podobne objawy i okazało się że była to ciąża?

    Ja osobiście w ciąży nie jestem, to nasz 8 cykl starań, ale co miesiąc mam inne objawy i za każdym razem łudzę się, że to ciąża 😄 niestety bezskutecznie. W tamtym cyklu miałam plamienie tydzień przed miesiączką i później dzień przed, niestety @ przyszła jak w zegarku.
    A teraz? Teraz nie czuje kompletnie nic. I to znowu u mnie nowość, ale nie chce się nakręcać. Nie boli mnie brzuch, piersi też ani trochę, gdzie zawsze nawet 10 dni przed okresem mnie mocno bolą. A teraz zero objawów przed okresem. Co prawda ja powinnam dostać dopiero w piątek i zapewne tak będzie. Podejrzewam, że magnez, który codziennie biorę pomaga i nie odczuwam aż tak PMSu.

    Ale trzymam kciuki żeby Tobie się udało! 🙂 Spróbuj zrobić jutro test.

    Miminikna lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • Jvvliett Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 20 stycznia, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy któraś z Was zaszła w ciąże gdy po stosunku od razu wstała i sperma od razu wyleciała ?

  • Kiti Przyjaciółka
    Postów: 117 354

    Wysłany: 20 stycznia, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvvliett wrote:
    Hej dziewczyny czy któraś z Was zaszła w ciąże gdy po stosunku od razu wstała i sperma od razu wyleciała ?
    Ja takk zaszłam . Zawsze pierwsze co, to na toaletę siadam

    Robaczeekkk lubi tę wiadomość

    👩🏽👨🏼‍🦲33 34

    👶30.06.2023



    💊 Pueria UNO

    Starania o rodzeństwo - 12.2023
  • Jvvliett Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 20 stycznia, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiti wrote:
    Ja takk zaszłam . Zawsze pierwsze co, to na toaletę siadam
    Bardzo dziękuje za odpowiedź ☺️

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ