X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Od ovu do testu
Odpowiedz

Od ovu do testu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sardynka Przyjaciółka
    Postów: 65 45

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, choć od dawna korzystam z ovufriend jako kalendarza miesiączkowego, ostatnio zaczęłam starania o swojego drugiego dzieciaczka. Póki co 3 miesiąc prób, liczę że uda się szybciej niż z pierwszą ciążą. Wykańcza mnie ten czas między ovu a testem, ciężko skupić się na czym inny, doszukuje się pierwszych symptomów, a później następuje rozczarowanie. Czy jest tu ktoś kto ma podobnie?

    amani_96 lubi tę wiadomość

    Sardynka
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2507 5319

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Myślę, że większość z nas tak ma. Niestety starania to w dużej mierze błędne koło😊
    Nic się nie martw, nie jesteś sama❤️

    Jeśli potrzebujesz trochę wsparcia, wygadania się czy wspólnego „ponakrecania” to zapraszam do miesięcznych wątków! Dziewczyny są wspaniałe😃

    Sardynka lubi tę wiadomość

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 02.04- 843 🥹 prog: 12.1❗️
    🍼 04.04- 2611☀️prog: 9.8❗️
    🍼 05.04- pęcherzyk ciążowy🍍
    🍼 12.04- piękniusi zarodek 🪺
    🍼 03.05- wizyta 🩺🤰🏽
    ‼️ 2x dziennie prog doustnie,
    2x dziennie dopochwowo


    preg.png
  • Sardynka Przyjaciółka
    Postów: 65 45

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź :) postaram się odnaleźć w istniejących już wątkach, ale jest ich tyle, że ciężko mi się połapać...

    Sardynka
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2507 5319

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sardynka wrote:
    Dzięki za odpowiedź :) postaram się odnaleźć w istniejących już wątkach, ale jest ich tyle, że ciężko mi się połapać...

    Styczniowy wątek jest pod nazwą „Styczeń wino i kebaby to jest przepis na dwa szkraby” Zapraszamy😊
    Wątek na przyszły miesiąc jeszcze nie jest utworzony, ale obserwuj i zapisuj się z nami na testowanie!😁

    Sardynka lubi tę wiadomość

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 02.04- 843 🥹 prog: 12.1❗️
    🍼 04.04- 2611☀️prog: 9.8❗️
    🍼 05.04- pęcherzyk ciążowy🍍
    🍼 12.04- piękniusi zarodek 🪺
    🍼 03.05- wizyta 🩺🤰🏽
    ‼️ 2x dziennie prog doustnie,
    2x dziennie dopochwowo


    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ