Forum Starając się - ogólne Okres a ciaza?
Odpowiedz

Okres a ciaza?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Stokrotka402 Nowa

Wysłany: 17 maja 2018, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, od 2 miesiecy staramy sie o dzidzie. Moje cykle trwaja 26dni, miesiaczka 4dni.
    12maja dostalam okres ale byl baardzo dziwny, mianowicie trwal tylko jeden dzien. Co prawda byl troche bardziej obfity niz zwykle ale krwawienie bylo troche jasniejszego koloru. Bolal mnie normalnie brzuch tak jak zawsze. 2dni po tym okresie nie lecialo nic a na 3dzien mialam brazowe uplawy bez zadnych innych objawow. Od wczoraj swedza mnie sutki i bola plecy,czuje jakbym miala zakwasy i wszystkie miesnie mnie bolaly nie chce sie zbytnio nakrecac ale czy ktoras z.was tak miala?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2018, 22:35

Stokrotka402
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 maja 2018, 22:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro masz wątpliwości to czemu po prostu nie zrobisz testu? ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ