X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne okres czy nie okres?
Odpowiedz

okres czy nie okres?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • malaania Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 20 marca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny sama już nie wiem co robić, od dwóch miesięcy nie mam normalnej miesiączki, dostałam od lekarz duphaston na jej wywołanie i wykonanie pózniej badań hormonalnych. Po 7 dniach od wzięcia ostatniej tabletki dostałam lekkiego krwawienia, trwało jedynie 1 dzień zbadałam hormony, ale wyszły jak dla fazy lutealnej, niskie FSh i lh, wysoki estradiol, lekarka powiedziała, że zapewne w złym dniu cyklu je zrobiłam, dziś mijają równo dwa tyg od odstawienia duphastonu, wczoraj pojawiała się przez cały dzień krew, ale jedynie podczas podcierania się, jasnoczerwona, dość sporo, ale na podpasce prawie czysto, dziś to samo, krew na papierze toaletowym jasno czerwona i sporo, ale zwykłego krwawienia nie ma i tak się zastanawiam, czy powtórzyć jutro hormony czy nie, możliwe jest żeby po duphastonie był jedynie taki skąpy okres?badać czekać ewentualnie do poniedziałku? wtedy byłby 5 dzień cyklu, czy badania będą wtedy miały sens, czy lepiej je wykonać w 3dc.pozdrawiam

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 20 marca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:38

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ