Forum Starając się - ogólne okres czy nie okres?
Odpowiedz

okres czy nie okres?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • malaania Debiutantka
  Postów: 15 0

  Wysłany: 20 marca 2015, 20:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  dziewczyny sama już nie wiem co robić, od dwóch miesięcy nie mam normalnej miesiączki, dostałam od lekarz duphaston na jej wywołanie i wykonanie pózniej badań hormonalnych. Po 7 dniach od wzięcia ostatniej tabletki dostałam lekkiego krwawienia, trwało jedynie 1 dzień zbadałam hormony, ale wyszły jak dla fazy lutealnej, niskie FSh i lh, wysoki estradiol, lekarka powiedziała, że zapewne w złym dniu cyklu je zrobiłam, dziś mijają równo dwa tyg od odstawienia duphastonu, wczoraj pojawiała się przez cały dzień krew, ale jedynie podczas podcierania się, jasnoczerwona, dość sporo, ale na podpasce prawie czysto, dziś to samo, krew na papierze toaletowym jasno czerwona i sporo, ale zwykłego krwawienia nie ma i tak się zastanawiam, czy powtórzyć jutro hormony czy nie, możliwe jest żeby po duphastonie był jedynie taki skąpy okres?badać czekać ewentualnie do poniedziałku? wtedy byłby 5 dzień cyklu, czy badania będą wtedy miały sens, czy lepiej je wykonać w 3dc.pozdrawiam

 • Morwa Autorytet
  Postów: 14920 20098

  Wysłany: 20 marca 2015, 20:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:38

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego