X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne okres czy nie okres?
Odpowiedz

okres czy nie okres?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • malaania Debiutantka
  Postów: 15 0

  Wysłany: 20 marca 2015, 20:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  dziewczyny sama już nie wiem co robić, od dwóch miesięcy nie mam normalnej miesiączki, dostałam od lekarz duphaston na jej wywołanie i wykonanie pózniej badań hormonalnych. Po 7 dniach od wzięcia ostatniej tabletki dostałam lekkiego krwawienia, trwało jedynie 1 dzień zbadałam hormony, ale wyszły jak dla fazy lutealnej, niskie FSh i lh, wysoki estradiol, lekarka powiedziała, że zapewne w złym dniu cyklu je zrobiłam, dziś mijają równo dwa tyg od odstawienia duphastonu, wczoraj pojawiała się przez cały dzień krew, ale jedynie podczas podcierania się, jasnoczerwona, dość sporo, ale na podpasce prawie czysto, dziś to samo, krew na papierze toaletowym jasno czerwona i sporo, ale zwykłego krwawienia nie ma i tak się zastanawiam, czy powtórzyć jutro hormony czy nie, możliwe jest żeby po duphastonie był jedynie taki skąpy okres?badać czekać ewentualnie do poniedziałku? wtedy byłby 5 dzień cyklu, czy badania będą wtedy miały sens, czy lepiej je wykonać w 3dc.pozdrawiam

 • Morwa Autorytet
  Postów: 16937 26804

  Wysłany: 20 marca 2015, 20:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:38

  4gLVp1.png
  wdN5p1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ