Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Okres po odstawieniu tabletek
Odpowiedz

Okres po odstawieniu tabletek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Basiakla Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 9 lipca, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, odstawiłam tabelki 26.03, zwykły okres dostałam 30.05.2024 (7dni,) oczywiście bez owulacji, następnie 22.06.24 pojawiało mi się jakieś plamienie, trzy dni takiej brązowej krwi, nie wiem jak traktować ta sytuację, czy to był taki zwykły okres tylko skąpy, czy to efekt po tabletkach. Do tej pory nie dostałam zwykłego okresu, a dobrze licząc to już 40 dzień cyklu. Mógłby się ktoś podzielić swoimi doświadczeniami? Wszytskie testy owu wychodzą z jedna kreska, bądź dwiema ale druga ledwie widoczna, w ciąży też nie jestem. Dziękuję ❤️

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 9 lipca, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, moje pierwsze dwa okresy po odstawieniu to były mega skąpe plamienia, w dwóch pierwszych cyklach nie miałam tez owulacji, dopiero trzeci okres przyszedł gruby jak powinien 😄 i w trzecim cyklu pojawiła się owu. Także trzeba poczekać na wyregulowanie

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ