X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Okres taki jakiś inny
Odpowiedz

Okres taki jakiś inny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bursztynek. Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Czy któraś tak Miała Okres pierw plamienie jasno różowe małe..potem plamki kawy z mlekiem ,potem...jasna krew potem czarna brązowa ciemna mała kropeczka. Żadne skrzepy nic, kolejne Dwa dni dość obfite ale nie na tyle Zeby mnie zalało a zawsze tak mam Że czasem zaleje i jestem brudna ,Male i średnie skrzepy. Krew nadal Jasna ładna taka przez kolejne dwa dni plamienia, wczoraj myslalam Że Koniec,dZios czysto Do Teraz brazowa nawet czerń taka.wieksza plama... Chwilę spokoju i znów jasna krew że sluzem okres zaczął się 29lipca trwa Do Dziś z takimi jakimis plamienia mi raz są raz nie.. Dodam Że mam bóle podbrzusza lekkie jak na okres i na zmianę jajników albo pachwin Klocia..wg jakieś Klocia są w pochwie itp Hmmmm... Pierwszy raz w zyciu mam Taki okres.... Lekarz wiadomo Jak Się skończy pojde.... Ostatni okres zaczął. Się po. Stosunku 1 lipca z końcem We mnie więc ciąży raczej nie ma z 1 dnia Cyklu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2020, 14:43

  • Siilike Ekspertka
    Postów: 160 231

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam trochę podobnie pół roku temu i teraz przy ostatnim cyklu - na początku różowawa krew (świeża krew wymieszana z dużą ilością przezroczystego ciągnącego śluzu), potem więcej świeżej intensywnie czerwonej krwi wymieszanej ze śluzem i strzępami, a na koniec znowu lekkie różowe plamienie.

    Pół roku temu z tego co mówił ginekolog prawdopodobnie było to spowodowane reakcją organizmu na zmianę miejsca zamieszkania (inny kontynent). W następnym cyklu wszystko wróciło do normy.

    Tym razem myślę, że miałam cykl bezowulacyjny przez dość ciężką chorobę w momencie gdy owulacja miała nastąpić. Ewentualnie biorę też pod uwagę przesuniętą owulację i wyczyszczenie się organizmu...

    10.09.2020 (23 dc, 10 dpo) ⏸️
    15.09.2020 - beta hCG: 178
    17.09.2020 - beta hCG: 487

    21.05.2021 ❤️👧🏼 L.
  • Bursztynek. Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siilike wrote:
    Ja miałam trochę podobnie pół roku temu i teraz przy ostatnim cyklu - na początku różowawa krew (świeża krew wymieszana z dużą ilością przezroczystego ciągnącego śluzu), potem więcej świeżej intensywnie czerwonej krwi wymieszanej ze śluzem i strzępami, a na koniec znowu lekkie różowe plamienie.

    Pół roku temu z tego co mówił ginekolog prawdopodobnie było to spowodowane reakcją organizmu na zmianę miejsca zamieszkania (inny kontynent). W następnym cyklu wszystko wróciło do normy.

    Tym razem myślę, że miałam cykl bezowulacyjny przez dość ciężką chorobę w momencie gdy owulacja miała nastąpić. Ewentualnie biorę też pod uwagę przesuniętą owulację i wyczyszczenie się organizmu...
    Nie wiem Co myslec Okres 1 lipca Był opóźniony o 5 dni jak nigdy ciąży nie było chyba że biochemiczna i nie wiem 5 dnia cyklu miałam Silne klublcie w prawym boku ale czy mozliwa jest owulacja tak Wcześnie przez opóźniony cykl poprzedni? Potem Już wg jakieś bóle Klocia itp na. Przemian lewy prawy jajniki. A to podbrzusze a to Na Środku Eh

  • Siilike Ekspertka
    Postów: 160 231

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia, co to może być... masz możliwość umówić się na wizytę u lekarza?

    10.09.2020 (23 dc, 10 dpo) ⏸️
    15.09.2020 - beta hCG: 178
    17.09.2020 - beta hCG: 487

    21.05.2021 ❤️👧🏼 L.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ