X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Orgametril na wchłoniecie cysty na jajniku brała któraś z Was?
Odpowiedz

Orgametril na wchłoniecie cysty na jajniku brała któraś z Was?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dora524 Przyjaciółka
    Postów: 67 46

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orgametril na wchłoniecie cysty na jajniku brała któraś z Was? z jakim skutkiem?

    =
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam orgametril na przywrócenie @, ale dopiero jestem w trakcie brania. Mam brać przez 10 dni po 2 tabletki, a potem czekać na @

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • Dora524 Przyjaciółka
    Postów: 67 46

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam przepisany orgametril na wchłonięcie cysty, mam go brać przez 20 dni dwa razy dziennie

    =
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę nietypowe zastosowanie tego leku, on raczej jest na endometriozę albo właśnie na wywołanie miesiączki, ewentualnie przesunięcie jej terminu i wyregulowanie cykli.
    Ale być może linestrenol pomaga również na cysty.

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dzisiaj dostałam ten lek na wchłonięcie się torbieli. Ciekawe, czy pomoże.Ja mam brać przez 7 dni.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ