Forum Starając się - ogólne Orgametril na wchłoniecie cysty na jajniku brała któraś z Was?
Odpowiedz

Orgametril na wchłoniecie cysty na jajniku brała któraś z Was?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dora524 Przyjaciółka

Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orgametril na wchłoniecie cysty na jajniku brała któraś z Was? z jakim skutkiem?

=
  • jaskolka89 Ekspertka

Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam orgametril na przywrócenie @, ale dopiero jestem w trakcie brania. Mam brać przez 10 dni po 2 tabletki, a potem czekać na @

20141018620520.png
    200710173338.png
  • Dora524 Przyjaciółka

Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam przepisany orgametril na wchłonięcie cysty, mam go brać przez 20 dni dwa razy dziennie

=
  • jaskolka89 Ekspertka

Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę nietypowe zastosowanie tego leku, on raczej jest na endometriozę albo właśnie na wywołanie miesiączki, ewentualnie przesunięcie jej terminu i wyregulowanie cykli.
    Ale być może linestrenol pomaga również na cysty.

20141018620520.png
    200710173338.png
  • AgnieszkaH Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2015, 12:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dzisiaj dostałam ten lek na wchłonięcie się torbieli. Ciekawe, czy pomoże.Ja mam brać przez 7 dni.

AgnieszkaH
    33 lata
    Starania od 2014r. (HSG, Laparoskopia, Histeroskopia, Biopsja, Scratching)
    4 Cykle stymulowane 😢 3 IUI 😢
    1 IVF ICSI 2 komórki - 1 zarodek - ET 3-dniowca 18.02.2019 😢
    2 IVF ICSI+MACS 6 komórek - 3 blastki 😍
    FET - a któż to wie...???
    Nierówna walka z ureaplasma od 2015r - czas ją w końcu wygrać!!!

Problemy: immunologia, cienkie endometrium, słabe komórki, nadkrzepliwość, PCO, zrosty, polip, mięśniak itd...
    KIR Bx bez implantacyjnych, mąż C1C2, allo MLR 47%
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego