Forum Starając się - ogólne Ostatni cykl 24 dni
Odpowiedz

Ostatni cykl 24 dni

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet

Wysłany: 3 maja 2018, 18:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie pomogę, bo nie biorę.
    Ale może tu się czegoś dowiesz

https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/ovarin,9753,16.html

2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
  • Seli Autorytet

Wysłany: 3 maja 2018, 18:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam ovarin, ale... Wierzę, że to "placebo" to nie ma znaczenia... Tylko kasa farmaceutyczna, tak samo jak wiele innych supli... Ważne abyś II fazę miała nie krótszą niż 12 dni :) A długość cyklu nie jest zła.
    Miałaś jakieś badania robione? LH, FSH? takie podstawowe chociaż? Bo masz ładną prolaktynę a progesteron jak na 24 dc to świadczył o owulacji, ale późno był zbadany :) I polecam mierzyć temperaturę.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2018, 18:46

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • lanikita Koleżanka

Wysłany: 4 maja 2018, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam żadnych badań oprócz tych, które wkleiłam w pierwszym poście.
    Przed pierwszą próbą poszłam na wizytę u gina. Zrobiła mi tylko cytologię i usg. Powiedziała, że widać, że owulacja była i że wszystko jest ok. Pytałam o dodatkowe badania, ale powiedziała, że nie ma potrzeby.
    Ja w Ovarin też za bardzo nie wierzę, ale 24 dniowe cykle pojawiły mi się odkąd go biorę.
    Będę mierzyć temperaturę. Termometr czeka już tylko na wolny paczkomat Inpostu.

• lanikita Koleżanka

Wysłany: 5 maja 2018, 17:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki FSH i LH (3dc)
    FSH 6,77mlU/ml norma faza folikularna 2,5-10

LH 4,43 mlU/ml norma faza folikularna 1,9-12,5

• lanikita Koleżanka

Wysłany: 5 maja 2018, 17:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosunek LH do FSH wychodzi 0,65. Wiem, ze powinien być ok.1.

O czym to swiadczy?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego