X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ostatni cykl 24 dni
Odpowiedz

Ostatni cykl 24 dni

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet
    Postów: 3814 2518

    Wysłany: 3 maja 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie pomogę, bo nie biorę.
    Ale może tu się czegoś dowiesz

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/ovarin,9753,16.html

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 maja 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam ovarin, ale... Wierzę, że to "placebo" to nie ma znaczenia... Tylko kasa farmaceutyczna, tak samo jak wiele innych supli... Ważne abyś II fazę miała nie krótszą niż 12 dni :) A długość cyklu nie jest zła.
    Miałaś jakieś badania robione? LH, FSH? takie podstawowe chociaż? Bo masz ładną prolaktynę a progesteron jak na 24 dc to świadczył o owulacji, ale późno był zbadany :) I polecam mierzyć temperaturę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2018, 18:46

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 4 maja 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam żadnych badań oprócz tych, które wkleiłam w pierwszym poście.
    Przed pierwszą próbą poszłam na wizytę u gina. Zrobiła mi tylko cytologię i usg. Powiedziała, że widać, że owulacja była i że wszystko jest ok. Pytałam o dodatkowe badania, ale powiedziała, że nie ma potrzeby.
    Ja w Ovarin też za bardzo nie wierzę, ale 24 dniowe cykle pojawiły mi się odkąd go biorę.
    Będę mierzyć temperaturę. Termometr czeka już tylko na wolny paczkomat Inpostu.

  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 5 maja 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki FSH i LH (3dc)
    FSH 6,77mlU/ml norma faza folikularna 2,5-10

    LH 4,43 mlU/ml norma faza folikularna 1,9-12,5

  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 5 maja 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosunek LH do FSH wychodzi 0,65. Wiem, ze powinien być ok.1.

    O czym to swiadczy?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ