X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ostatni okres 4 lipca
Odpowiedz

Ostatni okres 4 lipca

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PannaNikt! Koleżanka
    Postów: 92 14

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ostatni okres miałam 4 lipca. Powinnam dostać @ 6 sierpnia, a cisza. Zrobiłam test 15 sierpnia i wyszedł negatywny. Pobolewa mnie podbrzusze, a okresu nie ma. Co może być powodem? Wcześniejsze okresy miałam 4.06, 3.05., 27.03.

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak owulacji. Zawachanie hormonalne . Przesunięcie się owulacji. Torbiel na jajniku ( mi wydłużyła cykl do55dni). Fałszywy wynik testu. Radziłabym ginekologa i kontrolę

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • PannaNikt! Koleżanka
    Postów: 92 14

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzę najwyżej dzisiaj test i umówię się do ginekologa. Ciąża nie byłaby mi teraz na rękę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ