X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ovarin skuteczność
Odpowiedz

Ovarin skuteczność

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Basia 1990 Przyjaciółka
    Postów: 104 26

    Wysłany: 28 lutego 2022, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z was przyjmowała ovarin przed i w trakcie starań ? W pierwsza ciąże zaszłam w pierwszym cyklu teraz znów zaczęłam brać i zastanawiam się czy sie uda tak jak z córeczka. Jakie są wasze doświadczenia ?

  • Asiekk Koleżanka
    Postów: 72 3

    Wysłany: 1 marca 2022, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nic nie pomógł. Stosowałam jakieś 3 miesiące i nie zauważyłam efektów.

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 25 marca 2022, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie suplementy muszą być stosowane przynajmniej 3 miesiące i to jest minimum żeby zaczęły wpływać na nasz organizm. Zwykle pół roku jest okresem w którym można powiedzieć coś więcej.
    Ja stosowałam ovarin z polecenia mojej gin, która też go stosowała w czasie starań. Czy pomógł? Być może. Jest dobrym suplementem na czas starań, na pewno miesiączki były trochę regularniejsze.
    Niestety nie jest tak, że są jakieś tabletki dzięki, którym się uda, one są wspomagaczem dla organizmu, dobra dieta, nawodnienie i ruch od tego trzeba by zacząć plus wlansie suplementy, a zaraz potem badania. ;)

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • shikaka86 Przyjaciółka
    Postów: 85 93

    Wysłany: 23 kwietnia 2022, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę Ovarin rok i mam regularne cykle, gdzie poprzednie wynosiły między 26 a 42 dni, przypuszczam, że wiele z nich było bezowulacyjnych. Ovarin wyregulował cykle i teraz mam około 28-dniowe. Niestety zajść w ciążę mi nie pomógł, mamy dodatkowe problemy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2022, 08:19

  • Olaa9444 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 1 maja 2022, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zażywam ovulomed dopiero 2 tydzien ale moja siostra zażywała 3 miesiące i pomógł udało się zajsc w ciążę

  • Agn1000 Autorytet
    Postów: 1003 1834

    Wysłany: 23 maja 2022, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę trzeci miesiąc i polecam ovarin. Miałam lekko rozregulowane cykle, 33dni i owulacje 20dnia a teraz mam 28 i owulacje 15dnia.

    W ciążę jak na razie nie pomógł zajść 😔

    Starania o pierwsze 👶
    na luzie od 10.2021
    na poważnie 02.2022

    🙋‍♀️28
    09.2022 TSH 2,7❌->10.2022 TSH 1,5 ✅
    10.2022 polip 11mm ❌histeroskopia-> polip usunięty ✅
    Suple: pregnastart, olej z wiesiołka
    Od sierpnia: inozytol, kubeczek fertilily
    🙋‍♂️ 32
    08.2022 badanie nasienia koncentracja✅
    morfologia 3% ❌
    Suple:fertilman

    Plan:
    02.23 HSG
    04/05.23 IUI
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 23 maja 2022, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia 1990 wrote:
    Dziewczyny czy któraś z was przyjmowała ovarin przed i w trakcie starań ? W pierwsza ciąże zaszłam w pierwszym cyklu teraz znów zaczęłam brać i zastanawiam się czy sie uda tak jak z córeczka. Jakie są wasze doświadczenia ?
    Wyregulował mi pięknie cykle, a po poronieniu szybko przywrócił płodność i miesiączkę.
    W ciążę również zaszłam, jednak to nie on był głównym sprawcą😉

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • MONIKA Autorytet
    Postów: 507 460

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosowałam kilka miesięcy. Skrocil mi cykld do okolo 25 dni. W ciążę nie zaszlam, ale wyniki hormonów mialam bardzo dobre.

    👱‍♀️29 lat
    Amh 1.12
    FSH 9.57
    Drożność OK
    👩‍🦲28
    Morfologia 1-2%
    Ilość i ruchliwość w normie
    Starania od stycznia 2021, W klinice od grudnia 2021
    3 x IUI (luty-kwiecień 2022)
    Maj 2022 - decyzja o IVF
    Maj/czerwiec 2022 początek stymulacji - bemfola, cetrotide
    15.06.2022 - transfer blastka 4.1.1 🍀💪💪
    Mamy jeszcze mrozaczki ❄️❄️
    1. Transfer - beta 0.
    2. Transfer - Ciąża biochemiczna
  • Alineczka Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zanim wykryto pcos zaczęłam zażywać inozytol i kwas foliowy później gin powiedziała zeby zażywać ovarin nie całe dwa miesiące stosowania i ciąża !!! Szok !! W drugim cyklu starań się udało mimo pcos. Wyniki były złe wysoki testosteron i inne hormony, nieregularne miesiączki i brak owulacji od ponad roku ! Nagle w maju po miesiączce zauważyłam przez jeden dzień płodny śluz co było dla mnie szokiem ale nie sądziłam że się uda, raczej nastawiałam się z narzeczonym na wiele miesięcy starań bo trochę czytałam o pcos. W dzień dziecka pozytywny test z południowego moczu pojechałam na betę i wynik 92,50 - jestem w 4 tyg. Każda kobieta jest inna, na każdą wpływają różnie leki i suplementy

  • malutka4 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 czerwca 2022, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja gin polecała saszetki Miositogyn ale ze względu na moje mutacje nie mogłam brać bo mają syntetyczne B9 i B12. Gin mówiła, że ważne żeby preparat miał w składzie inozytol, ja postawiłam na PrenaCare z Aliness, ma niższą dawkę inozytolu niż Ovarin ale też jest tańszy. W 4 cyklu przyjmowania u nas zaskoczyło ale w 5/6 tygodniu poroniłam. Teraz wracamy do gry i mam nadzieję, że znowu ujrzę 2 krechy. Co do skuteczności mój preparat wyrównał cykl, u mnie różnie to bywało 31-35 dni i nigdy nie wiedziałam kiedy ta @ przyjdzie, od kiedy przyjmuję preparat cykl skrócił się do 28 dni (nigdy wcześniej nie miałam takich krótkich- mam 34 lata) a owulacja ok 14 dnia (temp, śluz,szyjka). Nie mam PCOS ani hiperprolaktynemii. U nas przeszkadzać w zajściu mógł lubrykant... ciemna masa dopiero po 9 miesiącu starań doczytała, że te na bazie wody również mają negatywny wpływ na płodność ze względu na kwaśne pH. Poprzednie 2 ciąże w 1 cyklu starań bez inozytolu ale też minęło kilka lat.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ