X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ovitrelle czy Wam pomógł?
Odpowiedz

Ovitrelle czy Wam pomógł?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paula1209 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 maja 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Chciałam was zapytać o wasze doswiadczenia z Ovitrelle? 7.04ostatnia miesiączka. 25. 04 owulacja i zastrzyk. Dziś test negatywny :( Czy powinnam jeszcze poczekać z testem? Staramy się od 12 miesięcy o drugiego maluszka.

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 9 maja 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovitrelle ma spowodować pęknięcie pęcherzyka i uwolnienie komórki. Tylko tyle i aż tyle. Ale, żeby doszło do ciąży, jeszcze musi zaistnieć sporo czynników. Sam ovitrelle może pomóc, gdy z jakiegoś powodu twoje pęcherzyki nie pękały samoczynnie. Póki nie ma miesiączki zawsze jest szansa. Jeśli chcesz mieć 100% pewności idź na betę.

    Paula1209 lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 9 maja 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w ciążę po pierwszym zastrzyku ovitrelle. Mialam podany pozno, bo w 18 lub 19 dniu cyklu (naturalna owulacja, bez stymulacji). Po trzech dniach zaczelam brac Duphaston i 14 dni po zastrzyku mialam pozytywny test i bete ponad 200. Jednakze w tyn cyklu zmienilo sie pare rzeczy - zmienilam diete, codziennie cwiczylam, codziennie pilam pylek pszczeli z mleczkiem pszczelim, zmienilam kwas foliowy na aktywna formę, mialam wlaczoną metformine (ale dopiero od polowy cyklu, bo tak mi wypadla wizyta). Jednak wszytsko to to byl "dodatek". Bez ovitrelle na pewno by sie nie udalo, bo nie pekaly mi pecherzyki.

    Jednak nie zalamywalabym sie na Twoim miejscu, bo moj ginekolog, ktory prowadzi mnostwo kobiet majacych problem z zajsciem w ciaze mowi, ze jestem drugim przypadkiem w jego wieloletniej karierze, gdy pierwszy zastrzyk byl zlotym strzalem. :) Na forum jest juz temat o Ovitrelle, wiec warto poczytac.

    I jak kolezanka wyzej napisala - dopoki nie ma okresu, jest nadzieja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2019, 19:59

    Paula1209 lubi tę wiadomość

  • Paula1209 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 maja 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I niestety nie udało się :( poraz 13.... Kolejny cykl, kolejne nadzieje....😪

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 27 maja 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga pocieszające jest twoja historia. Ja robiłam sobie zastrzyk w sobotę i okaże się czy pomógł. W sobotę jeszcze miałam nadzieję ale już chyba trochę się uspokoiłam. Zastanawiam się tylko czy nie robić testu w 12 dniu pozastrzyku bo wtedy mamy wizytę u androloga.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ