X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne OvuFriend wspiera młodych!
Odpowiedz

OvuFriend wspiera młodych!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niepłodność Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 19 lipca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie,

    Jestem studentką psychologii. Obecnie piszę pracę magisterską o niepłodności i kobietach, które się z nią zmagają. Zdaję sobie sprawę, że temat niepłodności jest bardzo delikatny. Potrzeba dużo empatii i zrozumienia dla wszystkich, którzy bezskutecznie starają się o dziecko. Niestety w Polsce to w dalszym ciągu temat tabu- ludzie nie zdają sobie sprawy jak wiele przykrości sprawiają osobom: zadając niekończące się pytania, udzielając "dobrych" rad, wywierając nacisk itd. W związku z tym chciałabym zbadać, jak choroba, jaką bez wątpienia jest niepłodność, wpływa na kobiety.
    Dzięki ogromnej uprzejmości i wsparciu portalu OvuFriend- otrzymałam zgodę na zamieszczenie ogłoszenia. Szukam kobiet, które zechciałyby uczestniczyć w moich badaniach. Badanie polega na wypełnieniu dwóch anonimowych kwestionariuszy psychologicznych- ok. 15 min. Konieczne jest osobiste spotkanie (indywidualne lub grupowe). Szukam kobiet z Warszawy i okolic (Pruszków, Grodzisk, Żyrardów). Oczywiście ja dojeżdżam do osoby, która zgodzi się na spotkanie. Będzie to dla mnie nieoceniona pomoc i bogate źródło wiedzy.

    Dla kobiet, które zgodzą się na spotkanie mam upominki związane z tematem starań o dziecko takie jak np. test ciążowy, termometr owulacyjny, herbatki dla kobiet starających się o dziecko.

    Ponadto otrzymałam pulę dziesięciu 1-miesięcznych abonamentów Premium w OvuFriend do rozlosowania wśród uczestniczek badań!!

    GWARANTUJĘ PEŁNĄ ANONIMOWOŚĆ!!

    Czekam na zgłoszenia: [email protected]

    Z pozdrowieniami,
    Katarzyna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2015, 17:09

    redmann, gosiunia lubią tę wiadomość

  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 21 lipca 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, chciałabym Ci tylko zasugerować żebyś swoje ogłoszenie powieliła w dziale forum "Starając się z pomocą medyczną". Jest dużo osób np na wątkach pt "inv" i "inseminacja", które mogą byc zainteresowane udziałem w takich badaniach.


    gosiunia lubi tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • Niepłodność Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 21 lipca 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję za Twoją sugestię. Zaraz napiszę na wątku "Starając się z pomocą medyczną".

    Chciałabym się Was zapytać czy w Waszych miastach są organizowane jakieś grupy wsparcia dla kobiet zmagających się z niepłodnością? Czy ewentualnie organizujecie spotkania we własnym gronie, aby wspierać się wzajemnie, czy wszystko odbywa się tylko za pośrednictwem internetu?

    Będę wdzięczna za odpowiedź.

    gosiunia lubi tę wiadomość

  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, nie wiem czy są organizowane grupy wsparcia ale czasami kliniki leczenia niepłodności organizują różne warsztaty, ja byłam ostatnio na takich organizowanych przez Kriobank w Białymstoku, było spotkanie z psychologiem i z panią sex-coach oraz wykład o bezpłodności i in vitro. Nie trzeba być pacjentem tej kliniki żeby uczestniczyć w spotkaniu. Wiem że inne kliniki w innych częściach Polski też organizują podobne spotkania.

    gosiunia lubi tę wiadomość

    **********************Gang 18+***********************
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Chętnie bym pomogła i udzieliła kilka informacji ale niestety mieszkam za daleko :)

    U nas była kiedyś organizowana grupa wsparcia, a teraz nie mogę żadnej znaleźć.

    Życzę powodzenia w pisaniu pracy :)

    gosiunia lubi tę wiadomość

  • Niepłodność Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 25 lipca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. :)

    Chciałabym się jeszcze zapytać, czy byłyby chętne Panie z innych większych miast (Kraków, Gdańsk) ? Proszę ewentualną odpowiedź wysłać na maila: [email protected]

  • Niepłodność Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 16 września 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam temat- codziennie na forum przybywa nowych kobiet, więc może znajdą się jakieś chętne. :-) Chciałabym również przy tej okazji uspokoić wszystkie być może niezdecydowane chętne ;-) wiem, że niepłodność to ciężki i trudny temat- jestem osobą empatyczną- nie wypytuję o przyczyny niepłodności, przebieg choroby itd. Właściwie potrzebna jest mi tylko informacja jak długo staracie się o maleństwo + wypełnienie testów psych. Wszystko zajmuje ok. 15 min, a dla mnie jest to ogromna pomoc.

    Jeśli macie do mnie jakieś pytania- piszcie śmiało!

    I jeszcze raz serdecznie zapraszam do spotkania.

    Przypominam adres e-mail: [email protected]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ