X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ovulacja
Odpowiedz

Ovulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Nowaanna Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o wasze spostrzeżenia. Prowadzę kolejny cykl pomiary temperatury. I zauważyłam że 7 dni po potencjalnej owualcji temperatura rośnie przykładowo z 36,75 na 36,91. Sprawdzałam cykl poprzedni i widzę tę samą zależność. W okresie owulacji temperatura wzrasta np z 36,50 na 36,75, a później w 7 dniu znów jest skok do temperatury powyżej 36,9. Czy na tej podstawie mogę liczyć dokładny dzień owulacji ? Idąc tym tropem, w tamtym cyklu miałam owulację w 20dc, a w tym dniu w 17dc. Podzielcie się proszę jakie macie zdanie na ten temat 🙏
    Pozdrawiam ❤️

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ