X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ovulomed max
Odpowiedz

Ovulomed max

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy stosowała któraś z was ovulomed max? Jakieś efekty? Pomogło? Ja dopiero zaczęłam pić i jestem ciekawa.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Hej dziewczyny czy stosowała któraś z was ovulomed max? Jakieś efekty? Pomogło? Ja dopiero zaczęłam pić i jestem ciekawa.
    Ja stosuję inny preparat tego typu
    Działa o tyle że ruszył lewy jajnik do pracy bo mam owu zazwyczaj z prawego a mam niedrożny prawy jajowod...
    w 1 cyklu ciąża niestety poronienie.
    Teraz już 5 mc i nic mimo owu po lewej stronie (biorę dodatkowo leki na stymulacje)

  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti37 wrote:
    Ja stosuję inny preparat tego typu
    Działa o tyle że ruszył lewy jajnik do pracy bo mam owu zazwyczaj z prawego a mam niedrożny prawy jajowod...
    w 1 cyklu ciąża niestety poronienie.
    Teraz już 5 mc i nic mimo owu po lewej stronie (biorę dodatkowo leki na stymulacje)

    Rozumiem. Współczuję.
    Ja dzisiaj właśnie zauważyłam że zaczęły mnie boleć jajniki a od kilku miesięcy nie bolały. Owulację raz miałam raz nie. Zobaczymy czy coś z tego będzie.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Justszym Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też zaczęłam dopiero brać ovulomed i jestem ciekawa czy komuś pomógł...

  • Motylek32 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przy moim pcos nie pomógł a dodatkowo jeszcze brałam inne specyfiki. Teraz jestem tylko na miovelii i też zero efektów dziś mój 42 dc i ani okresu ani ciąży. Jedynie jajniki bolą. Ale każdy organizm jest inny. I pytanie gdzie tkwi problem z zajściem w ciążę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ