X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne owulacja a brzuch
Odpowiedz

owulacja a brzuch

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny chciałabym sie dowiedzieć czy któraś miała przy owulacji twardy i nabrzmiały brzuch ?? Pytam bo nigdy tak nie miałam a wy ...???

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie miał ?? Dopytuje sie bo mam skłonność do torbieli

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można powiedzieć, że "twardy i nabrzmiały brzuch" mam co miesiąc, aż do @. Nie tylko zresztą brzuch, bo związane jest to z zatrzymywaniem wody w organizmie. Ubrania znów robią się luźniejsze jak przyjdzie @.
    Też mi się kiedyś wydawało, że wcześniej tak nie miałam. Zauważyłam to dopiero przy staraniach, więc przypuszczam, że przedtem po prostu nie zwracałam na swój organizm aż tak bacznej uwagi.
    Może podobnie jest u Ciebie.
    A jeśli obawiasz się, że możesz mieć torbiele, to najlepiej idź z tym do lekarza, po co sobie coś wyobrażać, a w razie czego można się leczyć.

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 21:32

    klz920mm8wuzprdr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ