Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Poznaj kluczowe składniki dla mamy i dziecka 👇
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Owulacja - z którego jajnika
Odpowiedz

Owulacja - z którego jajnika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Figulina Autorytet
    Postów: 1159 553

    Wysłany: 4 września 2017, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, mam pytanie do dziewczyn, które chodzą na monitoring i mogą z całą pewnością stwierdzić, z którego jajnika w danym miesiącu była owulacja. Chciałam poznać Wasze doświadczenia, czy zwykle odbywa się to naprzemiennie, czy któryś jajnik u Was dominuje. Ja zawsze poluję na prawy, bo lewy mam niedrożny. Do tej pory byłam na trzech monitoringach i za każdym razem było inaczej - pierwszy cykl jajnik prawy, drugi cykl jajnik lewy, trzeci cykl jajnik prawy. Zastanawiam się, czy mogę stwierdzić, że u mnie zawsze jest na przemian i jeśli ostatnio był prawy to teraz powinnam założyć, że na 100% będzie lewy, czy może się zdarzyć, że czasem dwa cykle z rzędu owulacja może u takich osób występować z tego samego jajnika miesiąc po miesiącu (tzn. ja wiem, że ogólnie jest to możliwe, są kobiety, które mają cały czas z jednego lub przez dwa miesiące z tej samej strony, ale chodzi mi o osoby, które do tej pory miały zawsze na przemian. Z góry dziękuję za Wasze doświadczenia w tym temacie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2017, 14:49

    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy, hashimoto

    03.02.2018 - trzecia inseminacja :)
    iv09bd3mz2x39jc3.png
  • Figulina Autorytet
    Postów: 1159 553

    Wysłany: 4 września 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podzieli się ktoś doświadczeniem w tym temacie?

    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy, hashimoto

    03.02.2018 - trzecia inseminacja :)
    iv09bd3mz2x39jc3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ