X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Palmienie
Odpowiedz

Palmienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 3Angelaplgb Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 26 lutego 2022, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ogólnie
    Cykle mam 33 dniowe w 25 dniu cyklu wieczorem przy podcieraniu miałam
    Lekko zabarwiony śluz na różowo myślałam ze dostałam
    Miesiączkę ale jednak to jest tydz czasu wcześniej jak powinnam, następnego dnia
    Miałam brązowy śluz tez tylko przy podcieraniu, od tego momentu cisza, piersi bolą mnie od 10 dni, byłam dwa dni wcześniej przed tym incydentem u ginekologa i ciąży nie widziała, zastanawiam się co to
    Mogłaby być, nie ukrywam ze z ciąży bym się bardzo ucieszyła bo staramy się już 2 lata …

  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1399 1881

    Wysłany: 26 lutego 2022, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test, bo mogło to byc plamienie w czasie zagnieżdżenia (ginekolog nie zobaczy tak wczesnej ciąży)

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    preg.png
  • 3Angelaplgb Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 26 lutego 2022, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam
    Do tego 1 marca niby mam dostać okres, nie chce się nakręcać, ale nie ukrywam
    Ze byłabym najszczęśliwszym człowiekiem na tej
    Ziemi
    ;)

    Miphuhiz lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ