X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe II kreski
Odpowiedz

Październikowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi 8 dpo wyszlo 48 przy normie 23 od razu leki dostalam niestety nie sluza mi one.

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 11 września 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja testuję w okolicy 5 października

    niedograna lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • niedograna Autorytet
    Postów: 400 354

    Wysłany: 12 września 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    Hej, ja testuję w okolicy 5 października
    Witaj :) zapraszamy.

    OlivkowaMama lubi tę wiadomość

  • PannaNikt! Koleżanka
    Postów: 92 14

    Wysłany: 12 września 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 7dc i śluz rozciągliwy połączony z plamieniami, a temperatura podskoczyła do 37 hmm i jak to interpretować?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dołączam i ja. Testowanie w okolicach 11-12 piździernika ;)

    niedograna lubi tę wiadomość

  • dzastina89 Przyjaciółka
    Postów: 87 122

    Wysłany: 12 września 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coraz więcej nas oby październik był lepszy niż wrzesień chociaż na wrześniowym wątku pełno II kreseczek. U mnie na razie 8dc i już się martwię bo mam synka chorego teraz to ciężko będzie znowu z serduszokwaniem w okresie owulacji bo znowu zaczął spać z nami :(

    7v8rdqk35ythyclv.png
  • niedograna Autorytet
    Postów: 400 354

    Wysłany: 12 września 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepyhead wrote:
    Hej, dołączam i ja. Testowanie w okolicach 11-12 piździernika ;)
    Witaj i zapraszamy :)

    Sleepyhead lubi tę wiadomość

  • niedograna Autorytet
    Postów: 400 354

    Wysłany: 12 września 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzastina89 wrote:
    Coraz więcej nas oby październik był lepszy niż wrzesień chociaż na wrześniowym wątku pełno II kreseczek. U mnie na razie 8dc i już się martwię bo mam synka chorego teraz to ciężko będzie znowu z serduszokwaniem w okresie owulacji bo znowu zaczął spać z nami :(
    To może jak zaśnie uda wam się wymknąć do innego pokoju? :D

  • niedograna Autorytet
    Postów: 400 354

    Wysłany: 12 września 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaNikt! wrote:
    U mnie 7dc i śluz rozciągliwy połączony z plamieniami, a temperatura podskoczyła do 37 hmm i jak to interpretować?
    Wg mnie czekaj na ovu. Może to końcówka @. A z tymi temperaturami to różnie bywa

  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 12 września 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) proszę zapisać mnie na 6pazdziernika z miesiąca na miesiąc przechodzę na kolejne wątki to moj 17 cykl starań . W tym razem mam większa nadzieje bo będę miała robiona drożność jajowodów wiec zobaczymy jak to się potoczy ;)

    Neytiri, niedograna, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • MaryJane Autorytet
    Postów: 790 776

    Wysłany: 12 września 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, i ja bym do Was dołączyła ;) nie wiem jeszcze kiedy będę testować, bo miesiączki mam nie do końca regularne. Teraz jeszcze dostałam jakieś leki. Póki co na dniach powinnam dostać 'wrześniowy' okres. 7 miesięcy bez zabezpieczenia, ze 3 miesiące usilnych starań.

    niedograna lubi tę wiadomość

    gann3e3k0unlohxb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Wam dziewczyny powiem, ze nie mam wielkich nadzieji. Niby dopiero 5 msc ale mnie to jakos przytlacza. Cudownie byloby zajsc w tym miesiacu. Mamy rocznice slubu i bylby to cudowny prezent. Ale po ostatnich miesiacach jestem sceptycznie nastawiona.
    Takze pazdziernikowe staraczki - powodzenia! W siebie juz nie wierze ale za Was trzymam kciuki! :)

    niedograna lubi tę wiadomość

  • niedograna Autorytet
    Postów: 400 354

    Wysłany: 13 września 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepyhead wrote:
    Ja Wam dziewczyny powiem, ze nie mam wielkich nadzieji. Niby dopiero 5 msc ale mnie to jakos przytlacza. Cudownie byloby zajsc w tym miesiacu. Mamy rocznice slubu i bylby to cudowny prezent. Ale po ostatnich miesiacach jestem sceptycznie nastawiona.
    Takze pazdziernikowe staraczki - powodzenia! W siebie juz nie wierze ale za Was trzymam kciuki! :)
    A ja w ciebie wierzę i będę trzymać kciuki, żebyś miała cudowny prezent na rocznicę ślubu :)

  • dzastina89 Przyjaciółka
    Postów: 87 122

    Wysłany: 13 września 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedograna wrote:
    To może jak zaśnie uda wam się wymknąć do innego pokoju? :D
    Nie dało rady niestety, zasnął ma mnie i nie dał się odłoży. Nie wiem jak ten cykl będzie wyglądał bo kolo środy owulka będzie pewnie a mąż tez się rozłożył...

    7v8rdqk35ythyclv.png
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 13 września 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy staraniach uważam ze wiara i silna wola,pozytywne nastawienie duzo daje. Nie można stracić nadziei bo kto jak nie My. Wiadomo ze najlepiej wrzucić „na luz” a wcale to nie takie łatwe ale musi być twarde bo każdy cykl to nowa szansa na dwie kreski :)

    PannaNikt! lubi tę wiadomość

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • aluis Debiutantka
    Postów: 15 17

    Wysłany: 13 września 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Jestem totalnie nowa :D Mogę dołączyć? :) 4cs, w tym zielone światło od gina, był pęcherzyk dominujący, kazał mi dopuścić męża :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2018, 10:37

    niedograna lubi tę wiadomość

    ckaiqqmzy1bvzvab.png


    4 cs -> są 2 kreski <3

  • PannaNikt! Koleżanka
    Postów: 92 14

    Wysłany: 13 września 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedograna wrote:
    Wg mnie czekaj na ovu. Może to końcówka @. A z tymi temperaturami to różnie bywa
    Chyba masz rację, temperatura już dzisiaj spadła. Śluz wciąż rozciągliwy, więc pozostaje czekać na ovu

    niedograna lubi tę wiadomość

  • niedograna Autorytet
    Postów: 400 354

    Wysłany: 13 września 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzastina89 wrote:
    Nie dało rady niestety, zasnął ma mnie i nie dał się odłoży. Nie wiem jak ten cykl będzie wyglądał bo kolo środy owulka będzie pewnie a mąż tez się rozłożył...
    do środy jeszcze nic nie wiadomo :) trzymam kciuki, żeby jednak wszystko się udało :)

  • niedograna Autorytet
    Postów: 400 354

    Wysłany: 13 września 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aluis wrote:
    Hej :) Jestem totalnie nowa :D Mogę dołączyć? :) 4cs, w tym zielone światło od gina, był pęcherzyk dominujący, kazał mi dopuścić męża :D
    Witaj, pewnie, że możesz dołączyć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedograna wrote:
    A ja w ciebie wierzę i będę trzymać kciuki, żebyś miała cudowny prezent na rocznicę ślubu :)

    Dziękuję! <3

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ