X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PCO/plamienie-krwawienie w 13dc
Odpowiedz

PCO/plamienie-krwawienie w 13dc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karola30 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 17 września 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich serdecznie. Jestem tu totalnie nowa i pierwszy raz prowadze obserwacje z nadzieja na fasolke :). Wrzucam swoj wykres, choc krotki. Czy ktoras z was (z PCO I bez) tez tak miala. Najbardziej chodzi mi o to plamienie po okresie. Nie wiem czy to owulacja czy kolejny okres czy moze ciaza :) ? Jak zastapie plamienie lekkim krwawieniem to ovu chce zaznaczyc nowy okres, wiec wpisalam plamienie. Tego plamienia jest malo (wkladka by nma dzien wystarczyla) a przy podcieraniu sie jest jasna krew + sluz z krwia w srodku. Mam PCO od 15 roku zycia nigdy zadnych lekkow, hormony w normie tylko tarczyca obnizona 6 lat temu ale brak lekkow. Moje miesiaczki wygladaly czesto jak takie plamienia (od 4do 8razy w roku). Moje pierwsze szczescie lekaze z PL i UK nazwali cudem PCO - ostatnia miesiaczka we wrzesniu a ja zaszlam w polowie grudnia (4 terminy porodu). I to moje szczescie jutro bedzie mialo 4 latka i cholernie nie moze sie naczekac na rodzenstwo :)
    Czekam na wasze opinie dziewczyny. xxx

    49049ae238dc6164af62945de0ef9b4d.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 września 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie znalazlam Twojego posta, zrzucilo cie na sam dol..

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • karola30 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 19 września 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ODPISALAM w tamtym poscie u Anko. moze tam bedziemy kontynuowac jesli tu mnie ciezko znalezc :)

    49049ae238dc6164af62945de0ef9b4d.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 września 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pamietam cholera jaki to byl watek, chyba moj nie?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ