X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Perły księżniczki
Odpowiedz

Perły księżniczki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Callisto Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 4 września 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Czy są tu osóbki co testowały te perełki ,miały z tym jakąś styczność albo znacie kogoś kto je stosował ? i jakie były efekty ? w czym pomogły ?
    Właśnie przyszła do mnie przesyłka i czekam na zakończenie okresu .Naczytałam się dobrych opinii jednakże byłoby lepiej porozmawiać z kimś kto komu faktycznie pomogły. Chcę z nich skorzystać ze względu na niedrożność .

    ec691ee1bc.png
    Aniołek 03.2017 6tc
    Ciąża pozamaciczna 06.2017
    Niedoczynność tarczycy
    IO
  • eLeR Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W internecie jest bardzo mało informacji odnośnie pereł księżniczek. Bardzo się opierałam przed nimi, lecz po prawie 3 latach starań - niepękających pęcherzykach, postanowiłam spróbować. Pierwszy okres po zastosowaniu perełek (cykl bez współżycia) był mniej bolący - bez plamień przedokresowych.
    Przy stosowaniu perełek średnio się czułam, nawet nie potrafię sprecyzować co było nie tak, ale dziwnie się czułam. Sny kosmicze, troche zaburzeń snu. W pudełku było 6 perełek - skorzystałam tylko z 3 w cyklu. Faktycznie doszło do oczyszczenie.

    W kolejnych cyklu - pierwszym starań po stosowaniu perełek okres nie przyszedł. Zobaczyłam pierwszy raz w życiu II kreski !! Beta ok, lekarz potwierdził ciążę. Myślę, że jest to właśnie ich zasługa! Piszę o tym, ponieważ jest mało relacji po ich stosowaniu i obiecałam sobie, że jeśli mi pomogą, podziele się tym ze staraczkami.

    W razie pytań piszcie :)

  • PJUR Przyjaciółka
    Postów: 99 38

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że jedyna opinia od osoby, która zamieściła w portalu tylko jeden komentarz 😔
    Może któraś jeszcze stosowała? :)

    32 lat, 16 cs z obserwacją

    Koniec z obserwacją, dwie procedury za nami, bez transferów.

    b888f19021340e1872b623c974540a38.png
  • eLeR Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie szkoda, że wcześniej się nie wypowiadałam, ale obiecałam sobie, że jak mi pomogą na pewno podzielę się ta informacja z innymi. Właśnie przez to że było mało komentarzy na ich temat zbierałam sie do nich myślę że z rok. Miałam dodatkowo robiona drożność, różne badania, monitoringi cykli... I nic. Brak owulacji nawet po zastrzykach (czasami podwójnych dawkach)... wreszcie słuchając filmiku Ilony (na fb profil surowa Ilona) i jej rekomendacji na temat perełek odwazylam się spróbować. U mnie szczęśliwie zadziałały i cykl po ich zastosowaniu różnił się od poprzednich. Nie mam żadnego powodu żeby zachęcać do ich stosowania oprócz tego, że mi samej brakowało opinii na ich temat i sama się bałam. Myślę że wcześniej bym się na nie zdecydowała, gdybym tylko miała możliwość czytania większej ilości komentarzy. Powodzenia dla wszystkich staraczek!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ