X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne picie naparu pokrzywy a PCOS
Odpowiedz

picie naparu pokrzywy a PCOS

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny:) zdecydowałam się na picie naparu z pokrzywy, by poprawic stan moich wlosow, jednak przeczytałam dziś w internecie, ze przy PCOS zabronione jest picie tegoz naparu poniwaz rozregulowuje hormony, czy to prawda?

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 29 listopada 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Witam dziewczyny:) zdecydowałam się na picie naparu z pokrzywy, by poprawic stan moich wlosow, jednak przeczytałam dziś w internecie, ze przy PCOS zabronione jest picie tegoz naparu poniwaz rozregulowuje hormony, czy to prawda?

    Gdzie to wyczytałaś? Ja widywałam pokrzywę w liście ziół wskazanych przy PCOS, jako lekko obniżającą androgeny.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poważnie ? to nie było żande sprawdzone źródło tylkoktóraś dziewczyna pisała tak w komentarzach.. tylko teraz, czy wskazane jest picie naparu z lisci czy korzenia ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Masz rację, zdążyłam już o tym wspomnieć, ale miej na uwadze fakt, że ogromne znaczenie ma to, z jakiej części taki napar sporządzamy. Dla przykładu osoby z PCOS absolutnie nie mogą spożywać naparu z korzeni i kłączy, a z liści już tak, bo ma znikomy wpływ na gospodarkę hormonalną. "

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ