X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "PIERDZENIE POCHWY" PO TRANSFERZE
Odpowiedz

"PIERDZENIE POCHWY" PO TRANSFERZE

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • znudzona1p2 Nowa
    Postów: 5 14

    Wysłany: 25 marca 2023, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wczoraj miałam transfer 5dniowej blastocysty na cyklu sztucznym , po przyjechaniu do domu po około 2h poczułam jakby moja pochwa zaczęła pierdziec " " jakby wylatywało z niej powietrze" a później a od tamtej pory jakbym nic nie czuła ( wcześniej miałam takie jakby odczucie że "Blastka"jest a teraz nic czy miała z was coś podobnego ?

    znudzona1p2
  • znudzona1p2 Nowa
    Postów: 5 14

    Wysłany: 25 marca 2023, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadna z Was nie miała takiego objawu ?

    znudzona1p2
  • JustMe Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 26 marca 2023, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psychika podpowiada Ci, że coś tam jest XD przecież nie czujesz jeszcze fizycznie… czujesz normalne dolegliwości po transferze.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ