X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

piersi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Afrinomka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mój synek w lutym skończy 3 latka, karmiłam go tylko 3 miesiące, więc już 2 i pół roku nie karmię, a mimo to gdy lekko nacicnę prawy sutek to leci pare kropel mleka. Czy to normalne? Staramy się o drugie dziecko i boję się, że to może być przyczyną niepowodzeń.

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A prolaktynę badałaś? :)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Afrinomka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie właśnie, ale jeśli byłaby za wysoka to czy nie powinnam mieć podwyższonej temperatury cały cykl? Gdzieś o tym czytałam, ale może się mylę. Cykle mam regularne, według wykresów - owulacyjne, a podobno przy wysokim poziomie prolaktyny cykle są nieregularne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2015, 15:48

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie wiem... Może lepiej spytać lekarza? A długo się staracie?

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Afrinomka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz 8 cykl, będę musiała się wybrać. Ehh, miałam nadzieję, że to może być normalne. No nic, dzięki :)

  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zbadała prolaktynę. Jak jest wysoka, to wtedy czasami występuje mlekotok.

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wysoką prolaktynę a cykle regularne co do dnia, wysoka prolaktyna nie podwyższa temperatury ciała (pewnie chodziło Ci o progesteron). Koniecznie zbadaj poziom prolaktyny - prawdopodobnie do zbicia.

    Anatolka lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez obstawiam prolaktyne, tym bardziej, ze karmilas. 20zl i bez lekarza bedziesz wiedziec. Jak trafimy to pojdziesz sobie po lek na zbicie i bedzie po sprawie :) szybko spada.

    Livia ma racje to progesteron podwyzsza tempke.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2015, 17:47

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Afrinomka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mieszkam w De, tutaj niestety nie tak prosto zrobić badanie bez lekarza :) dzięki za odpowiedzi!

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Afrinomka wrote:
    Nie właśnie, ale jeśli byłaby za wysoka to czy nie powinnam mieć podwyższonej temperatury cały cykl? Gdzieś o tym czytałam, ale może się mylę. Cykle mam regularne, według wykresów - owulacyjne, a podobno przy wysokim poziomie prolaktyny cykle są nieregularne.
    Ja też ma cykle regularne, wykresy książkowo dwufazowe wskazujące na owulację a w badaniach wyszła mi wysoka prolaktyna i okazuje się że nie zawsze mam owulację nawet jak temp. szła w górę owulacji nie było (chodziłam na monitoring).

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak mam. Mój endokrynolog mi mówił że kilka lat może się pojawiać taka kropelka po ucisku i to jest normalne. Prolaktyne mam w normie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ