X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pierwszy miesiac z Castangusem
Odpowiedz

Pierwszy miesiac z Castangusem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Claudynek Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 12 maja 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Czy której z was pomogły tabletki Castagnus już w pierwszym cyklu stosowania? Ostatnią miesiączkę miałam 12 kwietnia i 3 dni temu powinnam dostać kolejną ale poki co nie zapowiada sie. Dodam że cykle mam 26-28 dniowe i pierwszą tabletkę Castagnusa wzięlam ok 5dc. Robiłam test ciązowy w 28 dniu cyklu ale wyszedł negatywny. Czy któraś z was była w podobnej sytuacji? Wiem ze 3 dni spoźnienia to mało ale staramy się z mężem o dziecko 2 lata i każde takie spoźnienie to nadzieja ze może tym razem sie udało. Pozdrawiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2019, 00:05

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 13 maja 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie Castangus z początku bardzo wydłużał cykl...
    Więc odstawiłam ;)

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • Claudynek Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 13 maja 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli spozniajacy sie okres to wina tych tabletek.. Dziekuje za odpowiedz :)

  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2511

    Wysłany: 13 maja 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też cykl się trochę wydłużył przy pierwszym cyklu brania castangusa, potem już wszystko wróciło do normy ;)

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś w pierwszym cyklu stosowania miała mniejszy trądzik i mniej bolesne piersi? Bo ja to zauważyłam i zastanawiam się czy to od Castagnusa :-)

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1438 1002

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wydłużył cykl znacznie i na pewno miałam mniej bolesne i też mniej nabrzmiałe piersi.

    Trądzik "hormonalny" bez zmian, czyli tuż po owulacji wyskakuje mi gdzieś 1 bolesna gula, czasem 3 mniejsze bolesne gule i utrzymują się prawie do okresu.

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krąsi wrote:
    Mi wydłużył cykl znacznie i na pewno miałam mniej bolesne i też mniej nabrzmiałe piersi.

    Trądzik "hormonalny" bez zmian, czyli tuż po owulacji wyskakuje mi gdzieś 1 bolesna gula, czasem 3 mniejsze bolesne gule i utrzymują się prawie do okresu.
    Dziękuję Krąsi za odpowiedź. Ja miałam zawsze całe plecy w trądziku zaraz po owu a w tym cyklu tylko 1 krostka na.. brodzie, więc postęp jest :-P no i zajad ale to pewnie przez brak witamin, które dopiero suplementuje.
    I zmniejszona wrażliwość na zapachy też w tym cyklu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2019, 15:15

  • Cichosza Autorytet
    Postów: 319 139

    Wysłany: 24 maja 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie castagnus dał efekty, brzuch nie bolał jak zwykle bardzo złagodzil mi objawy przed @, teraz miałam miesiąc przerwy i znów od jutra biore:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cichosza, a u mnie po pierwszym cyklu zażywania bóle w pierwszym dniu miesiączki nie do wytrzymania :-/ chyba muszę poczekać, aż zadziała po tych 90 tabsach :-( mam taką nadzieję!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ