Forum Starając się - ogólne Pierwszy miesiac z Castangusem
Odpowiedz

Pierwszy miesiac z Castangusem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Claudynek Nowa

Wysłany: 12 maja 2019, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Czy której z was pomogły tabletki Castagnus już w pierwszym cyklu stosowania? Ostatnią miesiączkę miałam 12 kwietnia i 3 dni temu powinnam dostać kolejną ale poki co nie zapowiada sie. Dodam że cykle mam 26-28 dniowe i pierwszą tabletkę Castagnusa wzięlam ok 5dc. Robiłam test ciązowy w 28 dniu cyklu ale wyszedł negatywny. Czy któraś z was była w podobnej sytuacji? Wiem ze 3 dni spoźnienia to mało ale staramy się z mężem o dziecko 2 lata i każde takie spoźnienie to nadzieja ze może tym razem sie udało. Pozdrawiam :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 13 maja 2019, 00:05

• bilibili Autorytet

Wysłany: 13 maja 2019, 09:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie Castangus z początku bardzo wydłużał cykl...
    Więc odstawiłam ;)

Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • Claudynek Nowa

Wysłany: 13 maja 2019, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli spozniajacy sie okres to wina tych tabletek.. Dziekuje za odpowiedz :)

• monik123 Autorytet

Wysłany: 13 maja 2019, 11:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też cykl się trochę wydłużył przy pierwszym cyklu brania castangusa, potem już wszystko wróciło do normy ;)

Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 transfery :( 1xcb
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 maja 2019, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś w pierwszym cyklu stosowania miała mniejszy trądzik i mniej bolesne piersi? Bo ja to zauważyłam i zastanawiam się czy to od Castagnusa :-)

• Krąsi Autorytet

Wysłany: 13 maja 2019, 14:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wydłużył cykl znacznie i na pewno miałam mniej bolesne i też mniej nabrzmiałe piersi.

Trądzik "hormonalny" bez zmian, czyli tuż po owulacji wyskakuje mi gdzieś 1 bolesna gula, czasem 3 mniejsze bolesne gule i utrzymują się prawie do okresu.

rfxggywlo00cjtpm.png

ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI:
    15.02.2020 - 58,69 beta! ❤️️ 🍀
    17.02.2020 - 185,50 beta! :)
    06.03.2020 - mamy ❤️️ 😊
    20.03.2020 - Mały Człowiek ma 2,03 cm i serce jak dzwon - 176 uderzeń :)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 maja 2019, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krąsi wrote:
    Mi wydłużył cykl znacznie i na pewno miałam mniej bolesne i też mniej nabrzmiałe piersi.

Trądzik "hormonalny" bez zmian, czyli tuż po owulacji wyskakuje mi gdzieś 1 bolesna gula, czasem 3 mniejsze bolesne gule i utrzymują się prawie do okresu.
    Dziękuję Krąsi za odpowiedź. Ja miałam zawsze całe plecy w trądziku zaraz po owu a w tym cyklu tylko 1 krostka na.. brodzie, więc postęp jest :-P no i zajad ale to pewnie przez brak witamin, które dopiero suplementuje.
    I zmniejszona wrażliwość na zapachy też w tym cyklu

Wiadomość wyedytowana przez autora 13 maja 2019, 15:15

• Cichosza Autorytet

Wysłany: 24 maja 2019, 09:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie castagnus dał efekty, brzuch nie bolał jak zwykle bardzo złagodzil mi objawy przed @, teraz miałam miesiąc przerwy i znów od jutra biore:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 maja 2019, 20:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cichosza, a u mnie po pierwszym cyklu zażywania bóle w pierwszym dniu miesiączki nie do wytrzymania :-/ chyba muszę poczekać, aż zadziała po tych 90 tabsach :-( mam taką nadzieję!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Endometrium – bardzo ważne milimetry w życiu kobiety

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)