X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienia
Odpowiedz

Plamienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olga84 Przyjaciółka
    Postów: 103 42

    Wysłany: 1 października 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) Chciałam sie dowiedzieć, co może oznaczać plamienie w 5 dpo? Czy któraś z was tak miała? Do tego ból jajnika??

    Olga
  • AnnaD Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 2 października 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może być plamienie implantacyjne albo zbyt niski poziom progesteronu. Robiłaś badania hormonalne?

    AnnaD
  • olga84 Przyjaciółka
    Postów: 103 42

    Wysłany: 2 października 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biore progesteron wiec to chyba nie z powodu hormonów. Ale mysle,ze na plamienie implantacyjne, to jednak za wczesnie 5dpo.

    Olga
  • AnnaD Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 3 października 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na progesteronie (Duphaston?) też można delikatnie plamić.. tak moja gin mówi. A plamienie implantacyjne też może być..to nie jest prawda że musi minąć 7-10 dni.. :)

    AnnaD
  • olga84 Przyjaciółka
    Postów: 103 42

    Wysłany: 3 października 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na progesteronie(luteina). Mysle jednak,ze to nie plamienie implantacyjne. No ale czekac trzeba. Dzisiaj 7dpo. Dopiero...ehhh

    Olga
  • AnnaD Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 października 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba być dobrej myśli..ale jednocześnie nie myśleć cały czas.. Wiem, że trudno, bo sama z tym walczę w każdym cyklu ;)

    AnnaD
  • AnnaD Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 października 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I też nie załamywać się plamieniami..moja koleżanka miała..a teraz cieszy się 9 miesięczną córeczkę :)

    AnnaD
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy któraś z was plamiła/krwawiła po stosunku ?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 października 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś tak miałam..lekarz na poczatku podejrzewał nadzerke - jednak jak wyszło wsio ok..powiedział że może po prostu było za sucho jak to on określił :) ale ja wtedy miałam tylko kilka kropelek na papierze.
    Zauważyłam że jedyny moment kiedy takowe się pojawia to jak serduszkujemy przed @ (bo własnie wtedy zdarzyło się tak dwa razy )

    Anoolka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic, czas do lekarza :)

  • olga84 Przyjaciółka
    Postów: 103 42

    Wysłany: 6 października 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mi tez sie zdarzaly plamienia po stosunku, ale jesli zdarza sie to sporadycznie, to nie nalezy doszukiwac sie niczego groznego.

    Olga
  • olga84 Przyjaciółka
    Postów: 103 42

    Wysłany: 6 października 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niemniej jednak, w razie watpliwosci, i tak chyba najlepiej pojsc do lekarza, aby sie upewnic, ze wszystko jest ok:)

    Olga
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ