Forum Starając się - ogólne plamienia zamiast miesiączki po luteinie
Odpowiedz

plamienia zamiast miesiączki po luteinie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agulka0629 Przyjaciółka

Wysłany: 18 listopada 2015, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie serdecznie, szukałam takieg tematu i nie znalazłam więc mam nadzieje, że się nie powtarzam ;)
    mam PCO i w związku z tym miesiączki bardzo nie regularne, dość często cykle nieowulacyjne. Jestem po jednym poronieniu w 6 tc i od tego momentu jeszcze gorzej się wszsytko rozjechało. W tym cyklu czekałam do 60 dnia i wzięłam luteine na wywołanie @. Po ok 10 dniach dostałam plamień co wskazywało na rozkręcający się okres, który nie nadszedł. Plamienia ustały po 5 dniach. Czy któraś z Was miała do czynienia z luteiną i miała podobną sytuację? Czy te plamienia mam już zaliczyć jako okres i rozpocząć nimi nowy cykl? Z góry dziękuję za jakiekolwiek wskazówki, pozdrawiam;)

• livia30 Autorytet

Wysłany: 18 listopada 2015, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po Duphastonie miałam kiedyś taką bardzo skąpą miesiączkę - 2 dni plamienia i koniec. Byłam potem u lekarza na kontroli i potwierdził mi, że rozpoczął się nowy cykl.

atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Cytrynka_ Autorytet

Wysłany: 18 listopada 2015, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po dupku tez mialam marna @. Lekarz powiedzial ze to sie zdarza.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego