X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plamienia zamiast miesiączki po luteinie
Odpowiedz

plamienia zamiast miesiączki po luteinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 18 listopada 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie serdecznie, szukałam takieg tematu i nie znalazłam więc mam nadzieje, że się nie powtarzam ;)
    mam PCO i w związku z tym miesiączki bardzo nie regularne, dość często cykle nieowulacyjne. Jestem po jednym poronieniu w 6 tc i od tego momentu jeszcze gorzej się wszsytko rozjechało. W tym cyklu czekałam do 60 dnia i wzięłam luteine na wywołanie @. Po ok 10 dniach dostałam plamień co wskazywało na rozkręcający się okres, który nie nadszedł. Plamienia ustały po 5 dniach. Czy któraś z Was miała do czynienia z luteiną i miała podobną sytuację? Czy te plamienia mam już zaliczyć jako okres i rozpocząć nimi nowy cykl? Z góry dziękuję za jakiekolwiek wskazówki, pozdrawiam;)

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 18 listopada 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po Duphastonie miałam kiedyś taką bardzo skąpą miesiączkę - 2 dni plamienia i koniec. Byłam potem u lekarza na kontroli i potwierdził mi, że rozpoczął się nowy cykl.

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 18 listopada 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po dupku tez mialam marna @. Lekarz powiedzial ze to sie zdarza.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ