X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie...
Odpowiedz

Plamienie...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulkę wyznaczyłam na 14dc sugerowałam się śluzem i szyjką. Osiem dni po miałam plamienie, a raczej śluz z niteczkami krwi, pomyślałam, może implantacja, ale teraz już tempka zaczyna spadać i testy negatywne. Nie nastawiam się na ciążę, ale teraz tak myślę co te plamienie mogło oznaczać ? Czy któraś z was miała podobną sytuację .?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2013, 13:57

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak miałam zreszta zaczeło mi sie z plamieniami w srodku cyklu lub przed @ od 14 stycznia i teraz mam jazdy .nic mi nie jest chyba cos nie tak z hormonami ja dostałam na prolantyne wynik zrobic co bedzie sie zobaczy...

  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 04:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź, więc będę musiała się przejść z tym do lekarza:) Zobaczę jak będzie w kolejnym cyklu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2013, 04:20

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • agula1983 Autorytet
    Postów: 289 430

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też od niedawna zaczęły się plamienia na około tydzień przed @ Byłam z tym u gina i zlecił badania hormonów i wszystko wyszło ok tylko prolaktyna w górnej granicy, ale mieści się w normie. Zobaczymy co bedzie działo się w tym cyklu, jak plamienia się powtórzą to znów się do niego zgłoszę.

    syy28iik833b36lq.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli w kolejnym cyklu plamienie się powtórzy to wtedy wybiorę się do gina :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2013, 09:15

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Patusia23 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam plamienie w dniu @ i to brązowe, skromne bardzo przez 4 dni . Zawsze miałam obfite miesiączki co najmniej 6 dniowe, 2 tyg. po plamieniach zrobiłam test ale negatywny niestety, a miałam nadzieję, bo czesto się zdarza , że kobiety mylą te plamienia z miesiączką, a mają dzidziusia w brzuszku. We wtorek także idę do gina sprawdzić co i jak

  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wasze plamienia w porównaniu do moich są bardzo lajtowe. Ja plamię już 3 tygodnie :( Któraś tak miała, wie o co chodzi? Miałam już tak w listopadziei ginekolog skierowała mnie na histeroskopie, w lutym usuneli mi troszkę polipy i stwierdzili, że wszystko ok. A teraz znów to samo, nie ma @, tylko 3 tygodnie PL :(

    7744cc9d8c08a824181439553f88db92.png

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z takim plamieniem się jeszcze nie spotkałam, lepiej idź do lekarza.

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapomniałam dodać że to moje plamienie w 8dpo było tylko jedno-dniowe.

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednodniowe to może być implantacja albo niższy progesteron albo nic takiego, więc nie ma się czym martwić. Ja idę do lekarza w poniedziałek.

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Implantacja odpada, ponieważ @ przylazła. Niższy progesteron ? Czytałam, że przy progesteronie jest raczej brązowe chyba że się mylę...

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację. Jak miałaś tak jeden dzień to ja bym sie nie martwiła niepotrzebnie. Może to było np. po <3 otarcie? Jak Ci się to powtórzy, możesz pójść z tym do lekarza, ale na razie nie masz się czym martwić.

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ