X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie 19 dnia cyklu
Odpowiedz

Plamienie 19 dnia cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anahana Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 marca 2022, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam staramy się z mężem o dziecko , nigdy nie miałam żadnych plamień. Miesiączki w miarę regularne , aż tu nagle delikatne plamki 19 dnia cyklu żadnych innych dolegliwości . Czy któraś z Pań miała podobną sytuację ?

  • Agata.246 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 marca 2022, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Anahana powiedz mi i jak przyszła miesiączka? Bo jestem właśnie w takiej samej sytuacji 2-3 dni po owulacji jedna mała plamka krwii, a nigdy wcześniej mi się to niezdarzyło jednak więc jestem ciekawa czy to możliwe w ogóle żebym była w ciąży.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ