X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie brązowe
Odpowiedz

Plamienie brązowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej z Mężem staramy się o dzidzie już kilka miesięcy, od piątku do niedzieli były dni płodne i kochaliśmy się z mężem a w poniedziałek zauważyłam plamienie brązowe, później było troszkę krwi i dalej plamienie brązowe. Później nadal papierze toaletowym pojawiała się krew a na wkładce plamienie. Co to może oznaczać?

  • Paulinka95 Przyjaciółka
    Postów: 96 53

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może owulacja tak się objawia u Ciebie ;) powodzenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka95 wrote:
    Może owulacja tak się objawia u Ciebie ;) powodzenia
    A to plamienie miałam przez 3 dni od poniedziałku do dzisiaj i przestało, ale czuję w jajniku tak dziwnie czasami kłucie i jak by mi się coś leciało i tak od czasu do czasu delikatne uciśnięcie i przestaje I tak dziwnie w piersiach następny okres mam dostać 26 kwietnia zobaczę wtedy czy dostanę czy nie 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2021, 19:03

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ