X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie implantacyjne i pozytywny test ciazowy?.
Odpowiedz

Plamienie implantacyjne i pozytywny test ciazowy?.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magaretka Nowa
    Postów: 6 2

    Wysłany: 6 lipca 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich, jestem tu nowa. Bardzo obserwuje swoje cykle i w tym miesiącu spotkalo mnie cos dziwnego. 8 dpo dostałam krwawienie(nie kilka nitek krwi ale kilka pożądanych plamek najpierw żywa krew potem braz przez trzy dni) krwawienie poczatek niedziela ok 17 a w pon o godz 11 test wyszedł pozytywnie i to tak pożądanie. Czy to możliwe zeby tak szybko wykryl ciaze? Na 5dni przed spodziewana @ ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko się cieszyc Magaretka :), oczywiście że to możliwe :), plamienie, krawienie wcale nie musi miec zwiazku z zagnieżdzaniem tylko moze byc spowodowane wahaniami hormonów. A widziałam wykres gdzie ciaza była wykryta 8dpo ;). A może owulacja się przesuneła i była wcześniej?

    Magaretka lubi tę wiadomość

  • Magaretka Nowa
    Postów: 6 2

    Wysłany: 6 lipca 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z obserwacji mogla się przesunąć nie więcej niż o 2dni. Cykle mam bardzo regularne. Tylko że w drugiej ciąży mialam implantacyjne i nie było tego tak dużo. Miałam kiedyś tez torbiele i teraz się zastanawiam czy to nie ich powrót :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, chyba najpewniej by było jakbyś poszła na bete. Ja miałam torbiele ale wtedy pokazywały mi sie cienie cieni na teście,a nie wyraźna kreska.
    Jesli nawet owulacja przesuneła się o 2 dni, to już masz nie 9dpo pozytywny test, ale 11dpo, a to juz normalne ze jest wyraźna krecha. Zreszta, owulacja owulacją, a zagnieżdzenie moze byc nawet juz po 5 dniach, wiec nie ma reguł. Moim zdaniem, jeśli test jest wyraźnie pozytywny to jest to ciąża.

    Magaretka lubi tę wiadomość

  • Magaretka Nowa
    Postów: 6 2

    Wysłany: 6 lipca 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo za odpowiedz, mam nadzieję że brak @ za 3 dni potwierdzi, bo jak na razie sama uwierzyć nie mogę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać w takim razie jak już będziesz wiedziała na pewno ;), trzymam kciuki!

    Magaretka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka i jak?
    Robiłaś kolejny test? :)
    Daj znać, bo jestem bardzo ciekawa :p

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ