Forum Starając się - ogólne Plamienie, krwawienie przed spodziewanym terminem
Odpowiedz

Plamienie, krwawienie przed spodziewanym terminem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Baroliona Debiutantka

Wysłany: 29 października 2018, 13:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie wiedziałam gdzie wstawić post więc otworzyłam nowy. Jak trzeba będzie to usunę :) Cykle od prawie roku mam jak w zegarku co 29 dni. Od trzech miesięcy staramy się o dziecko. I od tego miesiąca zaczęłam mierzyć temperaturę.
    Nie wiem co się dzieje w tym miesiącu ale okres przyszedł przed terminem (5 dni). Pierwszy dzień plamiłam jasno różową krwią-wydzieliną. Kolejne dwa dni to raczej normalny ale skąpy okres, dzisiaj póki co znowu plamienie ale już bardziej brunatne. Cały czas boli mnie podbrzusze, jak na okres. Temperatura spadła w pierwszym dniu plamienia więc to nie ciąża. Od kilku dni co jakiś czas bardzo boli mnie lewy jajnik. Czuję jakby ktoś wbijał mi tam wielką igłę.
    Miesiąc temu byłam na USG i poza bardzo bardzo malutkim mięśniakiem, który rośnie na zewnątrz macicy wszystko było ok.
    Mieszkam w UK, tutaj dostać się do ginekologa graniczy z cudem, prywatnych nie ma a Polski ginekolog przyjmuje tylko kilka dni w miesiącu. Za miesiąc będę w Polsce, jakie badania polecacie zrobić? Będę wtedy w pierwszej połowie cyklu.
    Dziękuję z góry za każdą odpowiedź :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego