Forum Starając się - ogólne Plamienie, krwawienie przed spodziewanym terminem
Odpowiedz

Plamienie, krwawienie przed spodziewanym terminem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Baroliona Debiutantka

Wysłany: 29 października 2018, 13:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie wiedziałam gdzie wstawić post więc otworzyłam nowy. Jak trzeba będzie to usunę :) Cykle od prawie roku mam jak w zegarku co 29 dni. Od trzech miesięcy staramy się o dziecko. I od tego miesiąca zaczęłam mierzyć temperaturę.
    Nie wiem co się dzieje w tym miesiącu ale okres przyszedł przed terminem (5 dni). Pierwszy dzień plamiłam jasno różową krwią-wydzieliną. Kolejne dwa dni to raczej normalny ale skąpy okres, dzisiaj póki co znowu plamienie ale już bardziej brunatne. Cały czas boli mnie podbrzusze, jak na okres. Temperatura spadła w pierwszym dniu plamienia więc to nie ciąża. Od kilku dni co jakiś czas bardzo boli mnie lewy jajnik. Czuję jakby ktoś wbijał mi tam wielką igłę.
    Miesiąc temu byłam na USG i poza bardzo bardzo malutkim mięśniakiem, który rośnie na zewnątrz macicy wszystko było ok.
    Mieszkam w UK, tutaj dostać się do ginekologa graniczy z cudem, prywatnych nie ma a Polski ginekolog przyjmuje tylko kilka dni w miesiącu. Za miesiąc będę w Polsce, jakie badania polecacie zrobić? Będę wtedy w pierwszej połowie cyklu.
    Dziękuję z góry za każdą odpowiedź :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego