X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie, krwawienie przed spodziewanym terminem
Odpowiedz

Plamienie, krwawienie przed spodziewanym terminem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Baroliona Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 29 października 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie wiedziałam gdzie wstawić post więc otworzyłam nowy. Jak trzeba będzie to usunę :) Cykle od prawie roku mam jak w zegarku co 29 dni. Od trzech miesięcy staramy się o dziecko. I od tego miesiąca zaczęłam mierzyć temperaturę.
    Nie wiem co się dzieje w tym miesiącu ale okres przyszedł przed terminem (5 dni). Pierwszy dzień plamiłam jasno różową krwią-wydzieliną. Kolejne dwa dni to raczej normalny ale skąpy okres, dzisiaj póki co znowu plamienie ale już bardziej brunatne. Cały czas boli mnie podbrzusze, jak na okres. Temperatura spadła w pierwszym dniu plamienia więc to nie ciąża. Od kilku dni co jakiś czas bardzo boli mnie lewy jajnik. Czuję jakby ktoś wbijał mi tam wielką igłę.
    Miesiąc temu byłam na USG i poza bardzo bardzo malutkim mięśniakiem, który rośnie na zewnątrz macicy wszystko było ok.
    Mieszkam w UK, tutaj dostać się do ginekologa graniczy z cudem, prywatnych nie ma a Polski ginekolog przyjmuje tylko kilka dni w miesiącu. Za miesiąc będę w Polsce, jakie badania polecacie zrobić? Będę wtedy w pierwszej połowie cyklu.
    Dziękuję z góry za każdą odpowiedź :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ