Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli idziecie sobie :( ?

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narazie jeszcze zostaję chyba że mi znowu sieć zniknie to i ja zniknę!!!:-)

  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też dziś szwankuje połączenie z netem... nie wiem czemu co prawda ale zawiesza sie i nie łączy dalej

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaraz wracam,idę pranie powiesić :)

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja właśnie rozwiesiłam i jeszcze 4 właczyłam na więcej nie starczy mi miejsca na suszarkach :)
    ale mnie głowa boli a tu trzeba powoli z psiakiem na dwór wyjść a tam tak zimno i nie fajnie ehhh

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje się pierze dopiero bo kupiłam płyn i stwierdziłam że jedno dziś zrobię pranie!!! Mnie też głowa pobolewa pewnie ta pogoda!!

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zauważyłam dziwną rzecz przez cały cykl bolało mnie z lewej strony aż do dzisiaj bo dzisiaj boli mnie z prawej co za porąbany mam ten organizm :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja włączyłam 3 pranie i ostatnie :) mróz nie odpuszcza...

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te nasze organizmy są naprawdę skomplikowane !!!!

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra dziewczyny ja jednak uciekam nie dam rady dłużej siedzieć przed kompem a czuje się coraz gorzej a musze iść jeszcze z psem...

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co od piatku mam dziwne skurcze...jakby w szyjce i promieniuja do macicy...potem ból jajników...nie wiem od czego to może być. do wczoraj było juz nie tak źle...ale mój m zrobił mi masaż i zakończył się przytulankiem...potem zaczęło mnie bardziej boleć,az musialam wziąć nospę :/ dziś też wzięłam bo taki nieprzyjemny ten ból. może nie mocny ale dziwny. pisałam juz do dziewczyn ale w sumie nikt nie wie od czego to...

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też zmykam wieczorem wpadnę do was!!!:-)

  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miała któraś coś takiego?

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do napisania :)

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natuś to może być zagnieżdżenie:) dziś masz 23 dzień.. no oby oby

    ja też mam skurcze.. od kilku dni.. ale u mnie to po prostu przygotowywanie się do @

    nadal czysto w majtasach:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2013, 17:42

    natusia lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie wróciłam z psem na dworze piękna pogoda wiatr ustał i nie jest tak zimno ale śniegu co nie miara...

    no i jak wracałam to miałam uczucie jakbym dostała @ a w domu się okazało ze to tylko sam śluz :/ a do tego jeszcze jakby mnie coś w szyjce kuło czy coś aż mnie swędzieć zaczyna a potem przestaje... no i autentycznie mi mokro :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2013, 17:58

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątpię,żeby u mnie było zagnieżdżenie... wstrzymaliśmy się z starankami i teraz tylko bzykanko przerywane :) chyba,ze mój m nie zdążył w co wątpię... także moze to inna przyczyna. Do tego doszedł dziś okropny ból sutków...dotknąć się nie idzie :/ a do @ przynajmniej 10 dni... :/

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Fedra...tam coś się dzieje dobrego :)

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natusia wrote:
    Widzisz Fedra...tam coś się dzieje dobrego :)

    jedyne co się może dziać prócz @ to infekcja...
    na nic nie licze czekam do rana i się okaże :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    natusia wrote:
    Widzisz Fedra...tam coś się dzieje dobrego :)

    jedyne co się może dziać prócz @ to infekcja...
    na nic nie licze czekam do rana i się okaże :)

    oj ty uparciuchu! ja tam za ciebie kciuki trzymam :)

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
‹‹ 1069 1070 1071 1072 1073 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ