Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 28 października 2012, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    17dc, teraz mam 19dc.. ale mi się wydaje że nawet 16 mogła być.. tylko ta temp marnie idzie do góry

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 28 października 2012, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czemu myslisz ze masz 19 teraz? po objawach czujesz tak?

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 28 października 2012, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i wazne ze idzie do góry, a ze powoli to nic nie szkodzi:)

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 28 października 2012, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to pozostaje nam tylko czekać :) i czas pokaże :)

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 28 października 2012, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na razie czekam na owul oby była dziś :P

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 28 października 2012, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wychodzi z obliczeń że mam dziś 19 dzień cyklu, bo od @minęło 19 dni:)
    a ovu zasugerował mi że owulka powinna być w 17 dniu bo mam 11 dniową II fazę. mnie się wydaje że już mam po owu, śluz mam kremowo-wodnisty ale w ogóle w tym miechu miałam wiele dni widnisty (może przez to że piłam codzień 2l wody a czytałam że to pomaga na rozrzedzenie śluzu). ja chyba rozciągliwego nie mam a nawet jeśli to chyba tylko w środku..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 28 października 2012, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm no to zobaczymy jak Ci zaznaczy... az sama jestem ciekawa..aa to zle Cie zrozumialam wczesniej hehe zrozumialam ze w tym cyklu myslisz ze owulacja jest w 19 dc... a nie ze dzisiaj jest twój 19 dc... haha uroki słowa pisanego:)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 28 października 2012, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i pewnie masz w srodku ten sluz, ja tez na zewnątrz nie widze u siebie, fajnie ze umiesz tak wypic 2 litry wody dziennie, ja bardzo malo pije, a wody to moze z pol litra by bylo... nie umiem wiecej

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 28 października 2012, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak:) niby są temp wyższe niż w I fazie więc o ile mnie się wydaje dobrze, jutro po trzeciej wyższej temp powinien już mi zaznaczyć owulkę.

    pożyjemy, zobaczymy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2012, 14:41

    plemniczka lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 28 października 2012, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiti ty tez ladnie serduszkowalas:)
    fajnie dziewczyny ze wy juz po owu...

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 28 października 2012, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    kiti ty tez ladnie serduszkowalas:)
    fajnie dziewczyny ze wy juz po owu...

    ale niestety już koniec serduszkowania...

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 28 października 2012, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia ja też w tym cyklu miałam jakiś inny ten śluz zazwyczaj mam kremowy a w tym cyklu cały czas wodnisty aż w końcu i rozciągliwy :)w tamtym cyklu miałam kremowy a gin mówił że mam płodny :P

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 28 października 2012, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no widzisz.. więc ważne to co mamy w środku..

    jezu jak ja się jaram tym filmem.. dziś go obejrzałam dopiero ale ten aktor jest BOSKI

    http://www.youtube.com/watch?v=F4D1JEoufBk&feature=related

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 28 października 2012, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka ty też już będziesz mogła za nie długo działać na całego :)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 28 października 2012, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łał fajny :) :P

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 28 października 2012, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.youtube.com/watch?v=F4D1JEoufBk&feature=related

    kiti zobacz jak tu wymiata..........ciachoooo

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 28 października 2012, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka ja chyba miałam jeden cykl podobny jak ty, czyli pare dni przed @ na teście wyszły 2 kreski z tym że jedna była bardzo bardzo blada ...i później @ spóźniała się 5 dni i 3 dni miałam takie plamienia a później już dostałam normalne krwawienie...

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 28 października 2012, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    http://www.youtube.com/watch?v=F4D1JEoufBk&feature=related

    kiti zobacz jak tu wymiata..........ciachoooo

    no nieźle :) już wiem co będę dziś oglądać :)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 28 października 2012, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od jutra zaczynam brać luteine może dopomoże fasoleczce w tym cyklu :)

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 28 października 2012, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajny fajny Tyśka:)
    kiti no to moze faktycznie mialas tez biochemiczną:(

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
‹‹ 178 179 180 181 182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ