X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pismaku witaj :) ale fajnie ze sie zjawilas:)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołego po świętach dziewczyny.
    ;) ;) ;)

    aisa, Selena, Kaja, Blondi22, Strażaczka90, Fedra, Dodi lubią tę wiadomość

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    Aha Mamy zęby 2 jedynki dolne i dwójka dolna tez jest 3 zebochy na raz szły :-/
    no super ;) widzisz jednak wyszły przes 18-nastka heh

    Kaja, Fedra lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po świetach ;)

    Strażaczka90, Kaja, magdzia26, Fedra, Dodi lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja po świętach nie wiem jak wy ,ale ja dziś zasypiam na stojąco ,a do tego Roczek jest dziś mega marudny ciekawe co mu ????

    Witam również Pismaka ,Zbika i te co w Krzakach siedzą sese laski widać was odezwać sie Plisss

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi22 wrote:
    no super ;) widzisz jednak wyszły przes 18-nastka heh


    Blondi kochana , ale te 3 dały popalić Marcelowi i mi on 8h nie spał nic tylko jeczal :-/ jak tak reszta zębów będzie wychodzić to jacie pitole :-?

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem, na specjalne zyczenie Kai.

    wszystkiego dobrego po świętach. wybaczcie, że nie odezwałam sie z życzeniami, ale poprostu nie miałam natchnienia, po wynikach które odebrałam w piątek. mój m, dostawał zastrzyki na wyregulowanie FSH (u mężczyzn hormon odp za prawidlowa produkcje plemniorów), hormon ładnie zareagował na lek, ale wyniki nasienia są jeszcze gorsze. 0,025 mln/ml. Ja przeryczałam pół świąt, tracę nadzieję, że da się z tym cokolwiek zrobić.

    pozwólcie, że będę sobie dalej siedzieć w krzakach i kibicować Wam i Waszym maluchom.
    buzi.

    sylwia1985, Kaja lubią tę wiadomość

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    Blondi kochana , ale te 3 dały popalić Marcelowi i mi on 8h nie spał nic tylko jeczal :-/ jak tak reszta zębów będzie wychodzić to jacie pitole :-?
    moja ma przy kazdym zawsze jeczenie i teraz od 2 dni znowu sie zaczelo wiec pewnie kolejne ida ;/ jak wpadnie w szał to uspokoic jej nie mozna dopiero po przeciwbolowym przestaje dzis narazie bylo ok

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbikowa witaj kochana ;*Ja tam wiem ze i Tobie sie uda ;))) tylko wiesz to tak z zaskoczenia ;)

    a.png
    a.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj zbikowa milo Cie widziec :)

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja moze na pogode marudny? moj jak sie zmienia pogoda to istny armagedon mam

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbikowa wrote:
    jestem, na specjalne zyczenie Kai.

    wszystkiego dobrego po świętach. wybaczcie, że nie odezwałam sie z życzeniami, ale poprostu nie miałam natchnienia, po wynikach które odebrałam w piątek. mój m, dostawał zastrzyki na wyregulowanie FSH (u mężczyzn hormon odp za prawidlowa produkcje plemniorów), hormon ładnie zareagował na lek, ale wyniki nasienia są jeszcze gorsze. 0,025 mln/ml. Ja przeryczałam pół świąt, tracę nadzieję, że da się z tym cokolwiek zrobić.

    pozwólcie, że będę sobie dalej siedzieć w krzakach i kibicować Wam i Waszym maluchom.
    buzi.



    Kochana powiem ci nie trać nadzieji moja kuzynka przez 11 Lat nie traciła i w końcu sie udało ma zdrowego synka więc ja jestem zdania tego ze sie uda w takim momencie twego życia że hoho

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbiku najważniejsze ,ze jesteś w krzakach nie odeszlas za to masz buzaka :-*

    Selena, Fedra lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    Kaja moze na pogode marudny? moj jak sie zmienia pogoda to istny armagedon mam


    Pogoda nie bo ma podwyższona tempa i mega slina leci Akcja zeby natarcie !!!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) U nas też akcja zęby..wiec Gigi mega maruda..a ma tak czerwone i spuchnięte całe dziąsła że nie wiem czy tak powinno być..nawet tu gzie ząbki piersze wychodziły..może bardziej doświadczone mamy cos podpowiedzą ? czy tak to ma wyglądać..do tego przez to nie chce jeść..i ostatnio chodzi spać na głodnego..bo mu się mleko odwidziało...No i 3 raz w przeciągu miesiąca miał antybiotyk na gardło...normalnie kumulacja :/ ...

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żbiczku witaj :) ja tam wierze że i Tobie i innym staraczkom prędzej czy później się uda :) widzisz mojemu m też mówili lekarze że nigdy nie będzie mieć swoich dzieci..a tu Kacperek już ponad rok jest z nami <3 także nie wolno się poddawać do samego końca :)

    Kaja, Fedra, patrycja, Dodi, Strażaczka90, kiti, aisa lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbiku koleżanki córka biorąc ślub jej mąż wiedział ,że nie będą mieli dzieci bo lekarze specjaliści począwszy od Warszawy po Niemcy byli zgodni ciąży nie będzie ,a jej synek jest o 3 miechy starszy od Mojego wiec wszystko jest możliwe. ....


    A gin ,który ja leczył mówił ,ze Pan Bóg jej w tym pomógł bo z punktu lekarskiego nie powinna być w ciąży! !!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2015, 14:52

    Selena, Fedra, patrycja, Dodi, Strażaczka90, aisa lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żbiki nie będę Cie pocieszać i pisać ze kiedyś sie uda itp... Bo wiem ze to może byc wkurzające...
    Ale na pisze tylko tyle nie wiem ile minęło czasu od zakończenia kuracji lekowej do zrobienia badania, ponieważ po zakończeniu kuracji należy odczekać przynajmniej 3 miesiące...
    Jesli mam pocieszyć to napisze tak choć wiem ze każdy przypadek jest inny ale może tez Wam to cos podpowie mojej przyjaciółki maz miał guza mózgu miał go wycinanego od tamtego czasu nie produkował w ogóle nasienia lekarze nie dawali żadnej szansy ponieważ minęło więcej niż pół roku od zaprzestania produkcji, obecnie by podejść do in vitro musiał przez kilkanaście miesięcy brać bolesne zastrzyki by cos kołkiem sie wyprodukowało i udało sie choć nadal nie maja dzieci i są po kolejnym transferze (są po 6 inseminacjach i 3 pełnych procedurach iv) który nie wróży powodzenia nie poddają sie i jak to mówią dopóki mogą bedą walczyć...

    Reasumując potrzeba trochę czasu by po lekach była poprawa w wynikach, mój po głupich witaminach dopiero gdzieś po roku zauważył poprawę...
    zbikowa wrote:
    jestem, na specjalne zyczenie Kai.

    wszystkiego dobrego po świętach. wybaczcie, że nie odezwałam sie z życzeniami, ale poprostu nie miałam natchnienia, po wynikach które odebrałam w piątek. mój m, dostawał zastrzyki na wyregulowanie FSH (u mężczyzn hormon odp za prawidlowa produkcje plemniorów), hormon ładnie zareagował na lek, ale wyniki nasienia są jeszcze gorsze. 0,025 mln/ml. Ja przeryczałam pół świąt, tracę nadzieję, że da się z tym cokolwiek zrobić.

    pozwólcie, że będę sobie dalej siedzieć w krzakach i kibicować Wam i Waszym maluchom.
    buzi.

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.

    Ja trochę się pochorowałam po świętach. Wczoraj cały dzień w łóżku przeleżałam, na szczęście dziś już jest lepiej :)

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny sorki ze tak wtargne ale chcialm zobaczyc jak tam u Fredry ile juz Mała ma :)

    i akurat przeczytalam info ..


    zbikowa

    jakie dokladnie ma hoormony ??
    tzn FSh,LH, Testosteron ??

    nie wiem na jakim etapie jestescie i u kogo sie leczycie ..

    ale moj maz ma rozpoznana azoospermie.. powod wada genetyczna
    jego FShh szalalo dochodzilo do 58 po kuracjiprzed mTESE ( micro biopsja z 58 spadlo na 20
    lh spadlo z 20 na 5
    test wzrosl z 174na 637 :)

    fakt jest taki ze nie podeszlismy do zabiegu w celu szukania plemnikow bo u mojego meza szanse na znalezienie jednego plemnika sa nikle.. z racji tego ze u niego najprawdopodobniej nigdy nie zachodzil proces spermatogenezy

    ale cos dla pocieszenie przy FSH 70 znajdowano plemniki w biopsjio / micro biopsji i uzyskiwano ciaze :)

    zainwestujcie w dobrego lekarza ktory przeprowadzi cala diagnostyke
    nie wiem jakie leki Twoj bierze

    Ale moj bral :
    Agapurin ( na poszerzenie tetniczek)
    Undesteron- testosteron w tabl - pozniej przeszedl na zastrzyki omnadren(i one daly lepszy efetkt
    Tamoxifen

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2015, 16:13

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 5834 5835 5836 5837 5838 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ