X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plodnosc po ciazy biochemicznej. Pomóżcie bo juz nic nie wiem .
Odpowiedz

Plodnosc po ciazy biochemicznej. Pomóżcie bo juz nic nie wiem .

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monia2017 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam pewien problem poniewaz w ostatnim cyklu przezylam ciaze biohemiczna. Z racji ze byla ona naprawde bardzo wczesna bo krwawienie pojawilo sie juz 35 dc postanowilismy z mezem po ustaniu krawienia zaczac dzialac nadal. Pierwszy raz kochalismy sie 7 dc gdyz przez dzien nie obserwowalam juz krwawienia. 8 dc i 9 bylo jeszcze tylko sluz podbarwiony na bardzo jasniutki brąz. Stosunki wiec w tym cyklu odbylismy kolejno 10dc, 12dc ×2 , 14dc ,15dc , 16dc , 18 dc, 19dc, 20 dc. Od 15 dc do 18dc mialam okropny bol podbrzusza i jajników, ale to tak mocny ze nawet musielismy zrezygnować ze stosunku gdyz bolalo nawet w trakcie. Balam sie nawet ze to jakies zapalenie i ten miesiac staran juz bedzie stracony , jednak po 3 dniach wszystko wrocilo do normy. Zawsze rozpoznawalam u siebie sluz plodny bez problemu, jednak teraz mialam z tym problem i domyslam sie ze poprostu bylo to spowodowane czestym wspolzyciem. Po powrocie z urlopu w dzien kiedy ustaly te silne bole pokusilam sie o zrobienie testu owulacyjnego na ktorym wyszly dwie mocne krechy ( byl to 18dc). 19 dc kolejny test wykazal rowniez dwie intensywne kreski . 20 dc testowa kreska byla juz jasniejsza. Dodam tez ze wlasnie wczoraj tj 20 dc pojawil sie znowu bol podbrzusza ale juz o mniejszym nasileniu i doszedl do tego rowniez bol, jakby to okreslic posladkow po bokach/ bioder, jak bym doslownie sie gdzies uderzyla albo upadla. Jestem strasznie zdezorientowana i nie wiem co o tym myslec. Zwlaszcza jesli chodzi o te silne bole miedzy 15 a 18 dc. I dlaczego bolalt mnie oba jajniki. Czy z tego cyklu moze wyjsc jeszcze cos dobrego czy raczej powinnam uznac go za stracony ? Wiem ze tekst mega dlugi ale mam nadzieje ze ktoras z Was przebrnie do konca i sie wypowie. Spotkala sie ktoras z Was z podobna sytuacja ? Czy bol obu jajnikow moze oznaczac ze z obu byla owulacja. Dodam tylko ze przed ciaza biohemiczna moje cykle byly w granicach 31/33 dni i mam juz dwoje dzieci, z czego w kazda ciaze zaszlam od razu za pierwszym razem i nie mialam z zadna problemow typu zagrożenia itp.

    Monia2017
  • mamamarysi Przyjaciółka
    Postów: 101 22

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszym cyklu po biochemicznej szczęśliwie zaszłam w ciążę :-) powodzenia!

    Marysia 21.12.2016

    c2ce02cf6fc4973cee1f848956fdcf72.png
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pierwszy cykl po ciąży biochemicznej był bezowulacyjny. W kolejnym zaszłam w ciążę. Wg znajomego naprotechnologa wczesne poronienie dobrze wróży kolejnej ciąży.

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • Monia2017 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamamarysi wrote:
    Ja w pierwszym cyklu po biochemicznej szczęśliwie zaszłam w ciążę :-) powodzenia!
    A jak to powinno sie liczyc? Bo ja przyznam szczerze ze troche sie pogubilam w tym. Pierwszy cykl po biochemicznej liczycie od tego krwawienia ( mikroporonienia ) czy od nastepnego krwawienia po wczesnym poronieniu? Duzo osob mowi ze jesli jest tak wczesna ciaza to liczy sie to krwawienie jako poprostu opozniona miesiaczke i kolejny cykl .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2017, 08:59

    Monia2017
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie od "tego krwawienia", które należy traktować jako opóźnioną miesiączkę.

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • Monia2017 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajka81 wrote:
    Zdecydowanie od "tego krwawienia", które należy traktować jako opóźnioną miesiączkę.

    O kurcze to choc troche juz mi to wytlumaczylas bo zauwazylam ze ile osob to tyle opini.

    Monia2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ