X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Płyn w zatoce Duglasa.Jak to z nim jest?
Odpowiedz

Płyn w zatoce Duglasa.Jak to z nim jest?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 13 października 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, występuje po owulacji... ale przez jakiś krótki czas.. więc owulacje mogłaś mieć nawet w 20 dc i już w 29 dc mógł zniknąć, taka kolej rzeczy ;)
    ja znów należę do takich osób że płyn szybko mi nie znika...
    i kiedy byłam w ciąży wystraszyłam sie na pierwszej wizycie.. gdzieś w 4 tyg byłam, bo wróżyło to ciążę pozamaciczną, ale na szczęście to była moja taka tylko "uroda" :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 13 października 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może być, ale nie koniecznie.. zależy w jakim stopniu jest ciąża.. jedynie jest szansa na pęcherzyk ciążowy, ale ja głównie poszłam do ginekologa z tego względu że czułam infekcje "tam na dole" i chciałam jakieś leki..
    a przy okazji zobaczyłam pęcherzyk ale miałam dużo płynu właśnie.. i Gin kazał zrobić pierwszą betę i drugą do porównania żeby wyjaśnić wszystko :)
    Ja gdzieś byłam ponad 20 dni po owulacji ( wnioskuje po skoku temperatury no i objawach, śluzie)
    a pro po słyszałam że płyn nawet bardzo szybko znika.. więc się nie przejmuj aby :) a naczytałam się dużo bo wtedy się ostro wystraszyłam :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 13 października 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owu mogła być a płynu nie stwierdził bo widocznie już znikł..
    przykro mi że torbiel się pojawiła i oczywiście trzymam kciuki za nowy cykl, aby okazał się szczęśliwy :)

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ