X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początki starań
Odpowiedz

Początki starań

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia19951 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Mam 2 dzieci. Ale szczerze mówiąc dopiero po urodzeniu drugiego syna moje sykle wyglądają wyraźnie i są regularne. Przyszłam z pytaniem o owulacje. Miesiączka zaczyna mi się zawsze 29. Cykle mam 30 dniowe. Okolo 1 w nocy dnia 11 grudnia kochałam się z moim mężem(do końca), tego samego dnia około 22 zaczął mnie strasznie boleć jajnik aż zginałam się z bólu. (zawsze 11lub 12 mam właśnie takie bóle) utrzymywało się to cały następny dzień i pół drugiego dnia. Po 2 dniach dostałam bardzo gęstego śluzu tam w środku,jak twarożek, nie był taki gładki aż myślałam że to infekcja, ale to nie było to . Po 4 dniach od bólu miałam jedno porządne ukucie w podbrzuszu jak już miałam ten gęsty śluz. Teraz od 2 dni mam kremowy i już nie taki zbity. Bolą mnie bardzo piersi od wczoraj. Ogólnie spać mi się chce ciągle, jestem niezdarna,mam pobolewanie pleców i czasem ciągnięcie w brzuchu. Wczoraj wzięłam pastylkę do sysania miętową i mnie mdliło. Nie miałam tak przy poprzednich ciążach, wtedy tak nie obserwowałam się i nie wiem jak to powinno wyglądać. Ogólnie chciała bym być w ciąży ale nie staramy się o to intensywnie. Bez pomiar temperatur i wykresów. Tak wpisywałam sobie w kalendarzyk na jakiejś stronie kiedy powinnam mieć owulacje to wyszło że 14/15.. Ale wtedy miałam bardzo gęsty śluz a bóle miałam szybciej. Co myślicie o tym?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te kalendarzyki moim zdaniem nie są miarodajne. Najlepiej sprawdzić u lekarza owulacje lub ewentualnie te testy owulacyjne.... Na objawy ciąży wydaje mi się ze za szybko. 🙂

  • Natalia19951 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten kalendarzyk to sprawdzałam sobie tak dodatkowo, już po wszytskim. Sugerowałam się bardziej bólem jajników. Zawsze mam tak w tych dniach. Co do objawów ciąży to wiem że za szybko. Ale dziwi mnie ten jakiś dziwny śluz w tym miesiącu i ogóle ciągnięcie w brzuchu. Staramy się bez takiego dużego parcia, także nie sprawdzałam owulacji u ginekologa. Testy owulacyjne miałam kupić ale w tym cyklu zapomniałam. W tamtym cyklu sprawdzałam z ciekawości i faktycznie w dniu bólu owulacyjnego test pokazał 2 kreski. Tylko w tamtym miesiącu nie było staran. Co oznacza ten ból jajników? To że jest właśnie owulacjia czy bedzie za chwilę?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ