X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Podejrzenia
Odpowiedz

Podejrzenia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Michurek Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tutaj po raz pierwszy. Pytanie też zapewnie już padło. Czy któraś z Was nie miała żadnych objawów miesiączki przed jej terminem? Zazwyczaj tydzień przed zaczyna mnie boleć brzuch i piersi tym razem nic, jedynie dzisiaj śliny ból w podbrzuszu dosłownie przez parę sekund. Przyznam, że w 6, 12 i 13 dniu cyklu (mam 28 dniowe cykle) wspolzylam z chłopakiem bez zabezpieczeń. Parę dni później czułam klocie w lewym jajniku, potem doszły zawroty głowy, a teraz zmęczenie i czasem mdłości w środku dnia. Czy to może prognozowac dobra nowinę? Serdecznie dziękuję za odpowiedź

    MoniAa
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michurek wrote:
    Witam, jestem tutaj po raz pierwszy. Pytanie też zapewnie już padło. Czy któraś z Was nie miała żadnych objawów miesiączki przed jej terminem? Zazwyczaj tydzień przed zaczyna mnie boleć brzuch i piersi tym razem nic, jedynie dzisiaj śliny ból w podbrzuszu dosłownie przez parę sekund. Przyznam, że w 6, 12 i 13 dniu cyklu (mam 28 dniowe cykle) wspolzylam z chłopakiem bez zabezpieczeń. Parę dni później czułam klocie w lewym jajniku, potem doszły zawroty głowy, a teraz zmęczenie i czasem mdłości w środku dnia. Czy to może prognozowac dobra nowinę? Serdecznie dziękuję za odpowiedź

    Żadna z nas niestety nie jest wróżką, a uwierz, że każda by chciała. Wówczas nie stękałybyśmy nad milionem swoich objawów. :P

    Jeśli jesteś już po dniu spodziewanej miesiączki, zrób test. Jeśli nie, to poczekaj do tego dnia i wtedy zrób test.
    Ewentualnie mniej więcej w 12 dniu po dniu, w którym spodziewasz się, że miałaś owulację zrób test z krwi betaHCG w pobliskim labolatorium. Koszt takiego badania to max. 40zł. U mnie w labo 39zł.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ;) rozumiem ze staracie się o malucha? (moze pytanie wydawać sie dziwne ale nie zawsze tak przecież jest ;) ) ;) mogłabyś udostępnić swój wykres? (jest taka możliwość pod wykresem trzeba ustawić widoczność dla wszystkich).
    Czy nie prowadzisz obserwacji?
    Jesli faktycznie masz równo 28dniowe to owulacje powinnaś mieć 14dc. Plemniki z 13dc powinny spokojnie przetrwać do następnego dnia ;)
    A teraz w którym dniu cyklu jesteś? Bo tego nie napisałaś (tylko ze ok tydzien przed okresem) ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Michurek Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka, mam dzisiaj 28dc. A na wykresie nie ma za bardzo na co patrzeć, bo dosłownie wczoraj zaczęłam większą obserwacje i zapis. I tak, staramy się o malucha:)

    MoniAa
  • Michurek Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, wiem, że nie jesteśmy wróżkami, ale miałam nadzieję, że któraś miała coś podobnego i akurat się udało. Pocirszyloby mnie to troszkę :p dzisiaj bądź jutro mam dostać @ więc za parę dni wykonam test, jak jej dalej nie będzie. Jeden już robiłam, ale chyba było za wcześnie bo wyszedł negatywnie

    MoniAa
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michurek wrote:
    Magda, wiem, że nie jesteśmy wróżkami, ale miałam nadzieję, że któraś miała coś podobnego i akurat się udało. Pocirszyloby mnie to troszkę :p dzisiaj bądź jutro mam dostać @ więc za parę dni wykonam test, jak jej dalej nie będzie. Jeden już robiłam, ale chyba było za wcześnie bo wyszedł negatywnie

    No ja bym jutro rano zrobiła żółtego bobotesta z Rossmanna.
    A jeśli chodzi o dziwne rzeczy, to ja jestem teraz w takiej dziwnej sytuacji i najpewniej przesunęła mi się owulacja, zamiast w 19dc przesunęła się na 22/23 i czekam do jutra z testem i zobaczymy co to będzie.

    Który to Twój cykl starań? Wpisać Cię jutro na testowanie?
    U mnie w stopce znajdziesz listę testerek na grudzień i na styczeń - wpadaj też do nas na wątek!

    No i trzymam kciuki za ||

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2017, 12:57

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Michurek Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie bym zrobiła już jutro, ale poczekam z cztery dni jeszcze. Koleżance wyszedł negatyw jak robiła test w dniu spodziewanej @, więc zaczekam :p dopiero drugi cykl. Dzięki bardzo :)

    MoniAa
  • Michurek Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ dalej nie widać, termin spodziewany już minął. Warto już zrobić test, czy jeszcze zaczekać?

    MoniAa
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazdroszcze tej cierpliwości z początku :D dwie krechy ? :)

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ