X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Podhalanki
Odpowiedz

Podhalanki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Jestem zdecydowana na Zakopane, bo chodzę do Bańkowskiej, a ona tam pracuje. Słyszałam opinie,że te dwa szpitale nie bardzo się" lubią" i jesli chodzisz już do lekarza, który pracuje w szpitalu w Nowym Targu to najlepiej iść rodzić też tam. Leżałam ostatnio na patologii w Zakopanem i jestem zadowolona i w sumie też dlatego się zdecydowałam, że wiele znajomych mi polecało ten szpital. Chociaż do Nowego Targu mam bliżej.

    relg3e5e5eurhywm.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 8 marca 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem tu od ponad pol roku a dopiero teraz zauwazylam ten temat :D. Ja jestem z NT

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ