Forum Starając się - ogólne Podhalanki
Odpowiedz

Podhalanki

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Kiniaminia Przyjaciółka
  Postów: 190 45

  Wysłany: 8 marca 2015, 17:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam! Jestem zdecydowana na Zakopane, bo chodzę do Bańkowskiej, a ona tam pracuje. Słyszałam opinie,że te dwa szpitale nie bardzo się" lubią" i jesli chodzisz już do lekarza, który pracuje w szpitalu w Nowym Targu to najlepiej iść rodzić też tam. Leżałam ostatnio na patologii w Zakopanem i jestem zadowolona i w sumie też dlatego się zdecydowałam, że wiele znajomych mi polecało ten szpital. Chociaż do Nowego Targu mam bliżej.

  relg3e5e5eurhywm.png
 • Girl25 Autorytet
  Postów: 3793 532

  Wysłany: 8 marca 2015, 18:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam. Jestem tu od ponad pol roku a dopiero teraz zauwazylam ten temat :D. Ja jestem z NT

  [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

  dxomanli5dlutv4a.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego