X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Podwyższona PROLAKTYNA
Odpowiedz

Podwyższona PROLAKTYNA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kropka0206 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, odebrałam dzisiaj wyniki i mam za wysoką prolaktynę. Do GINA idę dopiero za 2 tyg. i chyba oszaleję do tego czasu... Macie na ten temat jakieś informacje?

  • karmela85 Ekspertka
    Postów: 205 117

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo dziewczyn na forum ma podwyższoną prolaktynę. Spokojnie poczekaj na wizytę i zobaczysz co na wynik powie lekarz.

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam podwyższoną i zanim poszłam do ginekologa kupiłam sobie w aptece castagnus.....on jest na prolaktynę, to takie ziółka w tabletkach, i w sumie łykam je razem z bromgeronem na prolaktynę.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 17 lutego 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka0206 wrote:
    Cześć, odebrałam dzisiaj wyniki i mam za wysoką prolaktynę. Do GINA idę dopiero za 2 tyg. i chyba oszaleję do tego czasu... Macie na ten temat jakieś informacje?



    Podaj wyniki,troche sie znam ,wiec moze pomoge

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • marl202 Przyjaciółka
    Postów: 119 101

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez czekam na wizyte u ginka, mam dopiero w marcu , jestem na takim samym etapie co Kropka0206, wiem, że mam podwyższoną prolatyne ponad 20 razy ale jeszcze nic nie brałam ...

  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marl202 wrote:
    Ja tez czekam na wizyte u ginka, mam dopiero w marcu , jestem na takim samym etapie co Kropka0206, wiem, że mam podwyższoną prolatyne ponad 20 razy ale jeszcze nic nie brałam ...



    a przed obciazeniem jaki masz wynik?

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 lutego 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    ja miałam podwyższoną i zanim poszłam do ginekologa kupiłam sobie w aptece castagnus.....on jest na prolaktynę, to takie ziółka w tabletkach, i w sumie łykam je razem z bromgeronem na prolaktynę.
    mi vastangus nie pomógł a wręcz przeciwnie opóźnił owulację... teraz przy prolaktynie 43,03 (norma do 26) dostałam bromergon...

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 26 lutego 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam prolaktyne 24 i do tego bardzo skacze mi temp w fazie lutealnej, myślicie że może wpływać na ciałko żółte powodując skaczące temperatury ?? Wychodzi na to, że owulacji mi nie blokuje, ale może działa jakoś w inny sposób ?

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 lutego 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Mam prolaktyne 24 i do tego bardzo skacze mi temp w fazie lutealnej, myślicie że może wpływać na ciałko żółte powodując skaczące temperatury ?? Wychodzi na to, że owulacji mi nie blokuje, ale może działa jakoś w inny sposób ?
    1 faze cyklu masz ładną, stabilną a po owu temp ci wariuje... ja mam odwrotnie... ciekawe... nie wiem od czego to zależy :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • marl202 Przyjaciółka
    Postów: 119 101

    Wysłany: 27 lutego 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    marl202 napisała:
    Ja tez czekam na wizyte u ginka, mam dopiero w marcu , jestem na takim samym etapie co Kropka0206, wiem, że mam podwyższoną prolatyne ponad 20 razy ale jeszcze nic nie brałam ...



    a przed obciazeniem jaki masz wynik?


    przed obciazeniem mam 25 a po ponad 500

  • OvuFriend

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ