X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne podwyższona temperatura 37..
Odpowiedz

podwyższona temperatura 37..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 18 marca 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy na początku ciąży jest temperatura powyżej 37?

    natalkaa86
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 19 marca 2013, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze być , ale nie musi, zobacz galerie wykresów ciazowych:)

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 19 marca 2013, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam temperaturę w granicach 37 od owulacji, a spada przed okresem. Jeśli kobieta zajdzie w ciążę to ta podwyższona lekko temperatura nie spadnie, a będzie się utrzymywać. Ale nie ma jednoznacznego wyznacznika jaka to będzie temperatura, bo każda kobieta jest inna, ma inna temperaturę przed okresem i po nim również.

    1221648qmrgggy559.gif
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 19 marca 2013, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak naprawde wszystko zalezy od organizmu. Teoretycznie temperaturka, ktora wzrasta po owu, powinna sie utrzymywac, co oznacza ciaze. Jednak w praktyce bywa roznie- wystarczy spojrzec na wykresy- czesc dziewcazyn ma wzorcowe, czesc pomimo ciazy zanotowala spadek a inne pomimo utrzymania podwyzszonej tempki dostaly @...kiedy masz termin @?

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha ... czyli temp. około 36,8 może wskazywać owulację ... ?

  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 19 marca 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katoam - teoretycznie 2 dni mi się spóźnia :) ale mam nie raz nie regularne także muszę cierpliwie czekać, jeśli do poniedziałku się nie zjawi, muszę iść do lekarza.

    natalkaa86
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 19 marca 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Aha ... czyli temp. około 36,8 może wskazywać owulację ... ?

    moze wskazywac ze owu juz sie odbywa, wlasnie jest...albo dopiero bedzie ;) Ogolnie z tego co wyczytalam i zauwazylam na ovufriend- owu zaznacza w spadku temp. Dla przykladu: ostatnie 6 tem bylo 36.6, nagle tempka spada do 36.4 a nastepnego dnia wzrasta do 36.8 i utrzymuje sie min 3 dni- wtedy ovu wyznacza owulacje w dzien spadku tempki (36.4) jednak nie jest to regula :)

    maximka84 lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 19 marca 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie można powiedzieć, że 36,80 oznacza owulację, bez wcześniejszych temperatur. Chodzi o to, że u tych dziewczyn, które mają w pierwszej fazie cyklu temperaturę niską, np. 36,40 - skokiem może być nawet 36, 60. A u tych, co maja wyższe nawet ponad 37. :) Zerknij na mój wykres, właśnie jestem po owulacji. :)

    1221648qmrgggy559.gif
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ