X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pokaż jak wyglądasz;)
Odpowiedz

Pokaż jak wyglądasz;)

Oceń ten wątek:
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma się czego bać;)

    to Was ośmielę:)
    to ja i moja sister w przedszkolu...która to ja?

    ofa9.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2014, 21:55

    kaarolaa, Martuśka, Gajka, vanessa, mała_mi lubią tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie wydaje, ze Ty to ta wieksza :)

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie- ta bez górnej wargi;)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    No i co z tego, każdy trochę dyga co będzie gdy zobaczy/rozpozna ktoś znajomy. Bez przesady...chorobą dzisiejszych czasów to chronienie prywatności. No chyba, że jesteś celebrytką :P
    Zielarka piszemy tu o rzeczach o których często nie rozmawiamy nawet z najbliższymi i nie wyobrażam sobie sytuacji że np moja sąsiadka zacznie omawiać moje problemy typu "mojemu M nie staje podczas dni płodnych" z połową wsi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2014, 11:36

    aga.just, Ania_84, Czarnula87, marinareczka, vanessa, Unlike, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ładne jesteście, dziewczyny! ;) Takie naturalne, fajne i dziewczęce... Modelki i celebrytki to przy Was odpoczywają ;)

    kaarolaa, vanessa, Gajka, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 1 lutego 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielarka moim zdaniem chorobą dzisiejszych czasów jest niestety internetowy "ekshibicjonizm", a nie chronienie swojej prywatności :)

    Anoolka, Czarnula87, marinareczka, vanessa, AniaPoznań, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super pomysl na watek ! :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/629d765a4154.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2014, 15:05

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 1 lutego 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Zielarka moim zdaniem chorobą dzisiejszych czasów jest niestety internetowy "ekshibicjonizm", a nie chronienie swojej prywatności :)
    Ok, usunęłam swoje zdjęcie...nie chcę być internetową ekshibicjonistką.

    FITop1.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 1 lutego 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Ok, usunęłam swoje zdjęcie...nie chcę być internetową ekshibicjonistką.

    Nie bardzo rozumiem dlaczego się unosisz. Wyraziłaś swoje zdanie o ochronie prywatności i nazwałaś to chorobą, ja wyraziłam swoje zdanie :)
    Nie usuwaj zdjęcia. To, że ja jestem anty zdjęciowa na portalach i chronię prywatność (mimo,iż nie jestem celebrytką :) ) nie znaczy, że ktoś ma zdjęć nie wstawiać. Odniosłam się tylko i wyłącznie do Twojego stwierdzenia odnośnie ochrony prywatności i nazwaniem tego chorobą obecnych czasów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2014, 22:27

    Anoolka, vanessa, Czarnula87, weronika86, Bikini31 lubią tę wiadomość

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 2 lutego 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    omg, dziewczyny, trochę luzu... nasze gęby codziennie ogladają tysiące osób, choćby przy wyjściu do marketu...to, że pokażesz swoje zdjęcie w internecie (normalne, nie rozbierane, nie szpanerskie przy aucie czy coś w tym stylu) nie jest niczym złym. jak się kogoś polubi to chyba normalne, że chciałoby się kojarzyć "uczucia", sympatię z twarzą a nie ze zdjęciem biedronki.

    pozdrawiam, życze odwagi i wiecej luzu w dupie jak mawia słynny skoczek;)

    asiorekkkk, Martuśka, Annushka, vanessa, santoocha, mała_mi, Misty87, kaarolaa, K4lina, Gajka, FeliceGatto, iwcia77 lubią tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 2 lutego 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po piewrsze: Karola, chudzielcu jeden :P nigdy się nie zastanawiałam jak wyglądasz, no ale rzeczywistość mnie zaskoczyła zupełnie ;) pozytywnie oczywiście, żeby nie bylo :)

    Po drugie: Blondik super watek, ale większość dziewczyn właśnie może się obawiać ze sozstanie rozpoznane przez sąsiadkę czy koleżankę w pracy :)

    Ja mam w doopie osobiście czy mnie kto rozpozna, wiec się pokaże później. Teraz u mamy jestem i z fona pisze, wiec nie dam rady.

    Ania_84, Manieczka86, vanessa, kaarolaa, Anoolka, Czarnula87, weronika86 lubią tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tam nie przeszkadza, ze mnie moze ktos zobaczyc, mam to gdzies...w sumie mysle, ze nikt z moich znajomych tu nie zaglada :)

    mała jaka ja chuda???? wydaje sie tylko...jestem taka w sam raz :) teraz waze 61 kg i tak sie tylko wydaje, ze bardzo chuda jestem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała_mi wrote:
    )
    Ja mam w doopie osobiście czy mnie kto rozpozna, wiec się pokaże później. Teraz u mamy jestem i z fona pisze, wiec nie dam rady.
    Gratuluję i zazdroszczę postawy ;)

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 2 lutego 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, to co wy tu wypisujecie, ze sie boicie, ze ktos Was rozpozna? udajecie kogos kim nie jestescie?

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby na fb, nk czy innych portalach siedzicie ,wstawiacie foty,komentujecie a wiec nie jesteście anonimowe w sieci, a tu wielkie halo;)

    iwcia77, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 2 lutego 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:
    dziewczyny, to co wy tu wypisujecie, ze sie boicie, ze ktos Was rozpozna? udajecie kogos kim nie jestescie?

    Ja np. nie pokarzę swojej foty bo nikt nie wie jakie mamy problemy to że nie mam zaufanych osób którym bez problemu mogłabym i chciałabym się zwierzyć nie znaczy że udaje kogoś kim nie jestem.
    Nie mam nic do tego wątku bardzo fajny ale niech każdy zadecyduje czy chce tutaj wstawić swoje zdjęcie i powinnyśmy uszanować każdą decyzję.
    Ania1986 wrote:
    baby na fb, nk czy innych portalach siedzicie ,wstawiacie foty,komentujecie a wiec nie jesteście anonimowe w sieci, a tu wielkie halo;)
    Może i tak ale na nk czy fb nie piszę słuchajcie nie mogę zajść w ciążę ponad 4 lata zobaczcie mój wykres na którym są zaznaczone nasze nocne igraszki itp. Podejrzewam że większość z nas nie opowiada znajomym kiedy np. idzie do łóżka.
    Myślę że najlepiej będzie jeżeli nie będziemy mieć pretensji do osób które nie chcą się ujawnić.

    Kasiula09, Anoolka, mała_mi, Czarnula87, aga.just, FeliceGatto, momo1009 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2015, 11:38

    vanessa, aga.just, Izaczek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:
    dziewczyny, to co wy tu wypisujecie, ze sie boicie, ze ktos Was rozpozna? udajecie kogos kim nie jestescie?

    Blondik masz ochotę to wstawiaj swoje zdjęcia ale nikomu nie wmawiaj że udaje kogoś kim nie jest :P

    Kasiula09, aga.just, Izaczek lubią tę wiadomość

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 2 lutego 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak was tu podczytuję dziewczynki i choć sama nie che ujawniać swojego wizerunku to mysle Blondik że to fajny watek dla tych które chcą sie pokazać i poznać inne dziewczyny :D

    ale nie rozumiem czemu dziewczyny które nie chcą ujawniać swoich zdjęć robią z tego wątku jakiś problem

    vanessa, Gosiacu lubią tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 2 lutego 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:

    ale nie rozumiem czemu dziewczyny które nie chcą ujawniać swoich zdjęć robią z tego wątku jakiś problem
    Ja odniosłam odwrotne wrażenie że problem robią raczej dziewczyny które wstawiły fotki i chcą żeby inne szły ich śladem i trudno im zrozumieć że ktoś nie chce. Ale to jest tylko moje zdanie.
    Taki fajny wątek a tyle problemu ;)

    mycha28, Anoolka, Kasiula09, aga.just, Unlike, momo1009 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ