X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pokaż jak wyglądasz;)
Odpowiedz

Pokaż jak wyglądasz;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem tak: Miło ogląda się Was dziewczyny bo nie dość że jesteście niezłymi laskami, to jeszcze fajnie wiedzieć z kim się pisze na forum :)
    Ja nie mam problemu że Wy tu wstawiacie zdjęcia, tylko się trochę dziwię bo kilka miesięcy temu był temat w którym wielu dziewczynom nie podobało się że każdy nas widzi, nasze przeżycia, problemy i były nawet prośby do naszego "Guru" żeby dostęp do forum miały tylko osoby zarejestrowane.
    Ja np nie wyobrażam sobie sytuacji w której koleżanka z pracy która stara się o dziecko włazi w wolnej chwili na ovu i widzi tam MNIE i moje problemy. No kurcze przecież to normalne że od razu cała firma by się dowiedziała :P
    No chyba że ktoś ma takie podejście do życia jak Mała Mi, że po prostu ma w d*pie co inni powiedzą i sobie pomyślą...
    Ale moim zdaniem najpierw każda dziewczyna powinna się mocno zastanowić czy wstawić zdjęcie żeby później nie stać się pośmiewiskiem. I trzeba też pamiętać że piszemy o mężach i ich problemach np z nasieniem czy wzwodem ;) Myślę że jak jego znajomi by się o tym dowiedzieli to by nam nie wybaczył :(
    Dlatego ja wolę anonimowość, a Wy wybierajcie same.
    No i jeszcze raz podkreślam że moim zamiarem nie jest tu kłócenie się z wami no bo poco, wyraziłam tylko własne zdanie.

    vanessa, olitka, Kasiula09, Miśkaa, aga.just, Unlike, olka30, Izaczek, Lanusia93, iwcia77, momo1009, Monkey lubią tę wiadomość

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 2 lutego 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem tak, po wypowiedziach, po tym,ze podasz miejsce zmaieszkania - można też skojarzyć kto kim jest...no,ale trudno.

    staranie się o dziecko - normalna rzecz, choroby, różne dolegliwości też. nie widze powodów do wstydu.

    An, Martuśka, polkosia lubią tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 2 lutego 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:

    staranie się o dziecko - normalna rzecz, choroby, różne dolegliwości też. nie widze powodów do wstydu.

    Masz rację ale ja np. nie chciałabym aby cała miejscowość trąbiła o tym że mam takie a takie problemy i właśnie dlatego jestem na OF bo tutaj mogę wygadać się i zachować anonimowość bo tego chcę i nie podaję takich informacji, które mogłyby kogoś naprowadzić że o mnie chodzi nawet imienia nie podałam w wątku do tego przeznaczonym.
    Jednym jest obojętne czy ktoś ich rozpozna czy nie a innym zależy na byciu anonimowym w tych sprawach.
    I tak samo jak Anoolka nie chcę się kłócić tylko mówię co myślę.
    A swoją droga fajnie wiedzieć z kim się gada/pisze no i popieram opinię Anoolki niezłe z Was lasencje i chyba bym się zawstydziła pokazując swoje zdjęcie :D

    aga.just, Unlike lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 2 lutego 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło was zobaczyć dziewczyny :) Faktycznie, niby wygląd nie ma znaczenia w naszych relacjach, a jednak inaczej się pisze do osoby, którą można utożsamić z konkretną buzią :D Miłego wieczoru wszystkim pięknym i odważnym kobietkom :)

    kaarolaa, vanessa, Anoolka, Strażaczka90, Unlike, Ewelina23 lubią tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 2 lutego 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    baby na fb, nk czy innych portalach siedzicie ,wstawiacie foty,komentujecie a wiec nie jesteście anonimowe w sieci, a tu wielkie halo;)

    nie wstaiam fot na fb, nk ani innych porlatach :)

    Anoolka, vanessa lubią tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 2 lutego 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Ja odniosłam odwrotne wrażenie że problem robią raczej dziewczyny które wstawiły fotki i chcą żeby inne szły ich śladem i trudno im zrozumieć że ktoś nie chce. Ale to jest tylko moje zdanie.
    Taki fajny wątek a tyle problemu ;)

    o! o! to to! Podpisuję się pod tym ja - biedrona z avatarku :D

    kaarolaa, Anoolka, vanessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Nikt nie kaze wstawiac foty . Wiec ktora ma ochote wstawia. Nierozumie po co te kometarze. Wielke co po jednym zdjeciu was nie znajda. Nie kometujcie jesli níe chcecie wstawiac foty bo nikt was do tego nie zmusza!!!

    mycha28, polkosia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli boicie sie ze was sasiadka czy kolezanka z pracy rozpozna. To ma ten sam problem co wy !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Nie kometujcie jesli níe chcecie wstawiac foty bo nikt was do tego nie zmusza!!!
    Ewelina a ja mam pytanie, czy Ty komentujesz tylko te tematy które Ciebie dotyczą???

    A poza tym ja tylko weszłam i napisałam że to nie dla mnie bo się boję rozpoznania. Nie moja wina że to się niektórym nie podoba :P

    vanessa, aga.just, Izaczek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tych co sie nie podoba. kto każę wstawiac zdjecie. Nikt . Maja ochote to wstawiaja . Nie to nie. A nie tu jakies kometarze chore.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2014, 09:58

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 3 lutego 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Nie kometujcie jesli níe chcecie wstawiac foty bo nikt was do tego nie zmusza!!!

    Ale tutaj nikt nie skomentował negatywnie ( a wręcz przeciwnie!) tego że któraś wstawiła fotkę! Tylko pojawiła się dyskusja bo niektóre dziewczyny troszkę się oburzyły że inne nie chcą być rozpoznane.:)

    Anoolka lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chca byc nie rozpoznane wiec nie wstawiaja.


    Ja mam to gdzies jak mnie tu gdzies znajoma zobacz. Widocznie ma taki sam problem jak ja skoro tu jet. To jest moje zdanie

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 3 lutego 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:

    Ja mam to gdzies jak mnie tu gdzies znajoma zobacz. Widocznie ma taki sam problem jak ja skoro tu jet. To jest moje zdanie

    Podoba mi się takie podejście ale ja raczej należę do innej grupy osób wole prywatność i jak nikt nie wie jakie mam problemy bo to moja sprawa i nie lubię wtajemniczać w to znajomych zresztą ie mam takich bliskich osób którym chciałabym o tym mówić. I podkreślam to jest tylko i wyłącznie moje zdanie.
    aga.just wrote:
    nie wstaiam fot na fb, nk ani innych porlatach :)

    Ja nawet nie jestem na fb ani nk ani na podobnych portalach tylko tutaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2014, 12:08

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cie rozumie . Dlatego jesteśmy tu lepiej sie zapytac o cos tu niz znajomych.
    ale z drugiej strony jak by mnie zobaczyla jakas znajoma to co w tym zlego skoro ma tu konto to tez szuka wsparcia i ma problem z zajsciem w ciaze.

    mycha28 lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 3 lutego 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ja cie rozumie . Dlatego jesteśmy tu lepiej sie zapytac o cos tu niz znajomych.
    ale z drugiej strony jak by mnie zobaczyla jakas znajoma to co w tym zlego skoro ma tu konto to tez szuka wsparcia i ma problem z zajsciem w ciaze.

    Masz rację ale ja np. bym się źle czuła wiedząc że ona (jakaś tam znajoma) wie że ja też mam z tym problem i stresowałabym się że ona opowie o tym innym i tak się rozniesie a TEGO nie chcę, bo bliskiej koleżanki na pewno tu nie spotkam bo moje koleżanki szybko zachodzą w ciążę czy chcą tego czy nie.

    Iownka lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moje znajone tez szybko.
    Wiec tez nie spotkam tu swojej znajomej .

  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 3 lutego 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 23:11

    aga.just, vanessa, kaarolaa, kalitria, Ewelina23, mycha28, Anoolka, santoocha, Miśkaa lubią tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 3 lutego 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnei :D kto chce to sie pokazuje a kto nie chce - to przecez nie musi :) wiadomo ze niektore z nas maja pewne obawy i ja je absolutnie rozumie..ale ja wychodze z załozenia- ze Ci ktorzy u nas wiedza ze sie staramy i nas wspieraja to i tak wiedza o wiekszosci rzeczach o ktorych np ja psze ;) bo my z mezem nie kukrywamy niczego jak nas sie pytja to mowimy ze sie staramy ale zarówno moje wyniki jak i jego nie sa super i trzeba troche popracowac :D

    kaarolaa, Ewelina23, mycha28, Anoolka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 4 lutego 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://imageshack.com/a/img819/7483/llei.jpg


    Nie mam normalnych zdjęć na komputerze więc wrzucam wam z sesji :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2014, 10:39

    vanessa, Ania_84, Miśkaa, Ciapulinka, mycha28, Landryneczka, iwcia77 lubią tę wiadomość

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 4 lutego 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuszka wrote:
    http://imageshack.com/a/img819/7483/llei.jpg


    Nie mam normalnych zdjęć na komputerze więc wrzucam wam z sesji :)

    O łał :)

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ