X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomieszany cykl... podnieście na duchu :)
Odpowiedz

Pomieszany cykl... podnieście na duchu :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Scarlet88 Autorytet
    Postów: 307 354

    Wysłany: 13 listopada 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W obecnym cyklu nie mierzyłam temperatury bo maż był za granicą, owulacje powinnam mieć koło 25 października a @ 8.11 ale śluz płodny w ogromnej ilości wystąpił u mnie dopiero 3.11 @ nadal brak wiec na pewno owulacja nie była w terminie. Mąż wrócił 4.11 od tego dnia systematycznie współżyjemy, 10.11 zobaczyłam na papierze kremowy śluz z delikatną domieszką krwi, taki różowy... od wczoraj kłucie w jajniku... na test za wcześnie biorąc pod uwagę że pierwsza szansa na zajście w ciążę była 4.11.a faza lutealna u mnie trwa 14 dni.

    Jeśli się nam uda dziewczyny to będzie cud, biorę bromergon i od 8 miesięcy cykle mam jak w zegarku 31 dniowe, a akurat teraz ta owulacja jakby czekała na mojego męża... staramy sie od 3 lat z przerwami na 4-miesięczne wyjazdy zagraniczne...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 10:28

    Tomeczek 02.07.2012 godz. 20:15
    3850g/61cm - Naszego Szczęścia

    Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]
    "Bose Aniołki siedzą na chmurkach,
    A każdy lekko jak piórko fruwa
    I każdy czuwa, cichutko czuwa,
    Nad tatą, który płakać nie umie,
    Nad siostrą, która nic nie rozumie,
    Nad dziadkiem, babcią smutną czasami,
    i swoją mamą - osnutą łzami,
    I każdy woła cichutko z daleka:
    mamo już nie płacz... mamo ja czekam..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To oby się udało! Organizm kobiety jest przedziwnym "tworem" i może być bardzo różnie. Także ciesz się dalej czasem z Mężem - wykorzystaj Go dobrze ;) Może @ nie przyjdzie!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ