X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pomocy !
Odpowiedz

pomocy !

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • madziunia112 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 17 maja 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomozcie ! Przedwczoraj i wczoraj zrobilam test ciazowy wyszla bardzo blada kreska widoczns pod swiatlo jednak test wysechl i widoczna juz druga kreska z wczorajszego znowu cien kreski a dzis dostalam @ czy to ciaza ? Czy to mozliwe? Naczytalam sie tyle ze glowe mam pelna a wy co myslicie ? W poniedzialek chce powtorzyc test

  • Jackie Daniels Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 17 maja 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie sądze, żeby była to ciąża . nie wiem czy robiłaś po terminie @ jeśli tak to powtorz test skoro masz watpliwosci

    madziunia112 lubi tę wiadomość

    Kinga26
  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 17 maja 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziunia112 wrote:
    Dziewczyny pomozcie ! Przedwczoraj i wczoraj zrobilam test ciazowy wyszla bardzo blada kreska widoczns pod swiatlo jednak test wysechl i widoczna juz druga kreska z wczorajszego znowu cien kreski a dzis dostalam @ czy to ciaza ? Czy to mozliwe? Naczytalam sie tyle ze glowe mam pelna a wy co myslicie ? W poniedzialek chce powtorzyc test


    po pierwsze spróbuj się nie stresować, pomimo @ może być to ciąża, jednak nie nastawiaj się, testy też popełniają błędy, najlepiej powtórzyć rano test i jak wyjdzie pozytywny to zgłosić to lekarzowi - takie jest moje zdanie, ale może ktoś ci odpowie, kto był w twojej obecnej sytuacji, pozdrawiam

    madziunia112 lubi tę wiadomość

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • madziunia112 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 17 maja 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam 3 dni po spodziewanej @

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 17 maja 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz test najlepiej jutro. Jeśli znowu wyjdzie pozytywny, to w poniedziałek idź zrób betę. A ten okres masz tak jak zwykle, czy mniej obfity? Bo zazwyczaj jest go mniej i ma inny kolor niż zwykle.

    madziunia112 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • madziunia112 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 17 maja 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis pierwszy dzien wiec jakos tak malo ale zobaczymy jutro

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 maja 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej kochana to idz na krew :-). Mi wyrazne krechy wyszly dopiero w 16 dpo :-)

    madziunia112 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 17 maja 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle ze najlepiej bedzie jak pójdziesz za rada dziewczyn, zrób bete to będziesz miała pewność :)

    madziunia112 lubi tę wiadomość

  • madziunia112 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 17 maja 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie teraz jak na zlosc nie moge wziasc urlopu bo nawal pracy i niemam kiedy hmmm zawsze tak jest yhh za 4.5 tyg jedziemy do polski ale mam nadzieje ze do tego czasu sie wyjasni oczywiscie na + dla mnie caly czas sie ludze ze jestem w ciazy

  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 17 maja 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Ciebie kciuki i życzę Ci wyraźnych dwóch kresek ;)

    madziunia112 lubi tę wiadomość

  • madziunia112 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 17 maja 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ci dziekuje :*

    czekolada:) lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ