X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomocy! Cień cienia i leki!
Odpowiedz

Pomocy! Cień cienia i leki!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 10 lipca 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    Bardzo prosze Was o pomoc. Jestem kompletnie przeziębiona, nakupiłam w aptece leków i jednocześnie test ciązowy na wszelki wypadek. Jestem 12dpo, jeden robiłam rano z porannego moczu- jednoznacznie negatywny. Potem mnie rozłożyło, zwolniłam się z pracy i przed wzięciem leków też zrobiłam test- rzuciłam okiem- jedna kreska. Łyknęłam leki- dwa gripexy max, rutinoscorbin i cirrus i poszłam poleżeć. Po drodze spojrzałam na test- widze cień cienia... nie wiem czy to wyobraźnia i chcenie płata mi figle, ale coś widzę. Może to tylko halucynacje, ale teraz bardzo się boje. Iść spać spokojnie czy prowokować wymioty? Nie powinno się brać dekstrometorfanu w ciąży. A może to tak wcześnie że nie panikować?

    Pomóżcie tej zawsze spokojnej i zorganizowanej, która teraz ma zwidy i chodzi po ścianach :(:(

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym odrazu nie panikowala na tym etapie ciazy nie powinno sie nic stac. idz jutro ne bete ktora da Ci 100% pewnosci czy jest ciaza czy nie. jak beta potwierdzi ciaze to skonsultuj sie z lekarzem co mozesz brac.

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 10 lipca 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do końca czwartego tygodnia jest tak, że nic Ci nie zaszkodzi a jeżeli już coś naprawdę bardzo wpłynie na Twoj organizm to zazwyczaj kończy się to ciąża biochemiczną lub bardzo wczesnym poronieniem. Czyli nie przejmuj się, te leki to za mało by jakkolwiek wpłynęły na zarodek :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2017, 16:02

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ