X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne POMOCY DŁUGI BRĄZOWY OKRES??
Odpowiedz

POMOCY DŁUGI BRĄZOWY OKRES??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kudia Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 13 marca 2023, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    W czwartek 2 marca dostałam ,,okres,, jednak to nie była świeża krew tylko ciemno brązowe plamienie nie za obfite ale też nie było ta parę kropek. Od tamtej pory do dzisiaj dalej mam tak samo obfite brązowe plamienie zamiast normalnego okresu. Nie boli mnie nic. Nie wiem o co chodzi? Jestem 6 miesięcy po porodzie, to mój trzeci okres od porodu. Współżyje z mężem normalnie. Nie biorę żadnych leków. Czy któraś z was tak miała? Co to może być?
    Na internecie piszą że brązowe plamienie może być chwilowe a ja mam je już 11 dni i nie zapowiada się żeby ustało szybko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2023, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kudia wrote:
    Witam.
    W czwartek 2 marca dostałam ,,okres,, jednak to nie była świeża krew tylko ciemno brązowe plamienie nie za obfite ale też nie było ta parę kropek. Od tamtej pory do dzisiaj dalej mam tak samo obfite brązowe plamienie zamiast normalnego okresu. Nie boli mnie nic. Nie wiem o co chodzi? Jestem 6 miesięcy po porodzie, to mój trzeci okres od porodu. Współżyje z mężem normalnie. Nie biorę żadnych leków. Czy któraś z was tak miała? Co to może być?
    Na internecie piszą że brązowe plamienie może być chwilowe a ja mam je już 11 dni i nie zapowiada się żeby ustało szybko
    Hej
    Brązowe plamienia mogą świadczyć o mocno obciążonej wątrobie i nerkach, to raz a dwa również o możliwości polipów w macicy. Najlepiej umów się na usg, bo raczej żadna z nas Ci tutaj nie pomoże na odległość.
    Co od siebie mogę dodać, to żebyś piła zioła np pokrzywę, rumianek i czystek. One pomagają oczyścić narządy ze złogów. Ja przez to mam praktycznie bezbolesne okresy i czystą krew, bez plamień. Wiele osób też poleca kapsułki z niepokalankiem - regulują hormony. Jesteś pół roku po porodzie, więc domyślam się że teraz dziecko jest nr 1 w Twojej głowie a nie Ty sama i Twoje potrzeby :) zadbaj też bardziej o siebie

  • Nikax Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 15 marca 2023, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kudia wrote:
    Witam.
    W czwartek 2 marca dostałam ,,okres,, jednak to nie była świeża krew tylko ciemno brązowe plamienie nie za obfite ale też nie było ta parę kropek. Od tamtej pory do dzisiaj dalej mam tak samo obfite brązowe plamienie zamiast normalnego okresu. Nie boli mnie nic. Nie wiem o co chodzi? Jestem 6 miesięcy po porodzie, to mój trzeci okres od porodu. Współżyje z mężem normalnie. Nie biorę żadnych leków. Czy któraś z was tak miała? Co to może być?
    Na internecie piszą że brązowe plamienie może być chwilowe a ja mam je już 11 dni i nie zapowiada się żeby ustało szybko

    A czy była Pani u ginekologa? Rodziła Pani CC czy naturalnie?

  • Kudia Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 15 marca 2023, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikax wrote:
    A czy była Pani u ginekologa? Rodziła Pani CC czy naturalnie?

    Nie byłam, umówiłam się na jutro ale się boję. Rodziłam naturalnie, byłam nacinana przez co byłam później źle poszyta. Innych komplikacji nie było.

  • Bloombloo Koleżanka
    Postów: 77 14

    Wysłany: 19 marca 2023, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie takie plamienia świadczyły o stanie zapalnym.

    38 lat
    Starania od 2021
    2022 laparoskopia
    Endometrioza IV stopnia
    Jajowody drożne
    💊Cyclogest - na niski progesteron
    💊Dostinex: prolaktyna z 30ng na 10ng
    LDN, Acard, Avamina, Sanprobi, suple
    I owulacja prawidłowa, II leczenie stanu zapalnego
    III niepęknięty pęcherzyk, IV niedojrzałe pęcherzyki, IV ovitrelle, V stres, VI ovitrelle
    VII zabieg z kontrastem olejowym
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3678 3420

    Wysłany: 19 marca 2023, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bloombloo wrote:
    U mnie takie plamienia świadczyły o stanie zapalnym.

    Jakie badanie wykazało stan zapalny endometrium ?
    Biopsja na ślepo czy histeroskopia z pobraniem biopsji?
    Czy udało się wyleczyć stan zapalny ?

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    pobrano 31 🥚 zapłodniono 24, mamy 18 ❄️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ