X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomocy przeziębienie a staranie o dzidzię
Odpowiedz

Pomocy przeziębienie a staranie o dzidzię

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Jestem przeziębiona. Doktor zapodał mi antybiotyk. Staram się o dzidzię. Za tydzień dopiero powinnam wiedzieć czy się udało czy nie, chociaż jak narazie za nami nieudane próby. Pytałam doktora czy te tabletki podczas starań nie zaszkodzą powiedział że nie. Chciałam zasięgnąć waszej opinii, dlatego byłabym wdzięczna gdyby ktoś mi napisał co myśli na ten temat.

    ona32
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszą ciążę zaszłam akurat biorąc antybiotyk więc bez obaw możesz działać
    Powodzenia

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ