Forum Starając się - ogólne Pomocy przeziębienie a staranie o dzidzię
Odpowiedz

Pomocy przeziębienie a staranie o dzidzię

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ona32 Przyjaciółka

Wysłany: 21 kwietnia 2017, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Jestem przeziębiona. Doktor zapodał mi antybiotyk. Staram się o dzidzię. Za tydzień dopiero powinnam wiedzieć czy się udało czy nie, chociaż jak narazie za nami nieudane próby. Pytałam doktora czy te tabletki podczas starań nie zaszkodzą powiedział że nie. Chciałam zasięgnąć waszej opinii, dlatego byłabym wdzięczna gdyby ktoś mi napisał co myśli na ten temat.

ona32
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 kwietnia 2017, 21:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszą ciążę zaszłam akurat biorąc antybiotyk więc bez obaw możesz działać
    Powodzenia

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego