X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pomocy wykres
Odpowiedz

pomocy wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 17 lutego 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktos pomoze mi zinterpretowac moj wykres pogubilam sie kiedy niby jest owulka testy pokazalay mi przed miesiaczka spodziewana bo nie wiem czy moze sie opozni ale nie rozumiem temp
    87b34b10b1d405929cba4ab171654b50.png

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 17 lutego 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy miałaś szczyt objawu śluzu? iludniowe masz cykle i czy regularne?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 17 lutego 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa nigdy nie obserwowalam sluzu temp teraz dopiero i w tym mieisacu sluz tylko widzialam jak go zobaczylam w srodku wyciaglam.... ale w 26 dniu cyklu wtedy kiedy wyszedl pozytywny test owulacyjny to mialam kilka dni mokre majti i wlasnie wyplywalo na nie bialy wodnisty sluz ale nie rozciagliwy i na papierze byl taki wodnisty.... cykle mam rozne 38, 35, 32 ale ostatnie 4 miesiace to 32,30,29,29 i sama teraz nie wime czy owulka byla tak pozno i cykl sie opozni ale co z to temperatura jej wogole juz nie rozumiem

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 17 lutego 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ